خلیل ویلر ویور مرد نیوجرسی به جرم قتلهای زنجیره ای به 160 سال زندان محکوم شد

خلیل ویلر ویور مرد نیوجرسی به جرم قتلهای زنجیره ای به 160 سال زندان محکوم شد


یک قاتل سریالی نیوجرسی که از برنامه های دوستیابی برای جلب قربانیان خود در جریان یک قتل عام 2016 استفاده می کرد ، روز چهارشنبه به 160 سال زندان محکوم شد.

خلیل ویلر ویور ، 25 ساله ، در دادگاه به اتهام قتل سه زن متهم شد ، اما همچنان به عنوان قاضی ایالتی که حکم را در نیوآرک صادر کرد همچنان نشسته است.

اعضای خانواده دو قربانی رابین وست و سارا باتلر پیش از آنکه ویلر ویور از سرنوشت وی در سه قتل ، یکی از قتل های سوء قصد و اتهام آدم ربایی ، آتش سوزی و هتک حرمت به اجساد بشر مطلع شود ، اظهارات احساسی را خواندند.

تیفانی تیلور ، که از حمله قاتل جان سالم به در برد ، شوک خود را با سالن دادگاه در میان گذاشت.

تیلور گفت: “همه زندگی من متفاوت است ؛ دیگر آرایش نمی کنم. دوستان ندارم. همیشه پارانوئید هستم. اما خوشحالم که هنوز اینجا هستم.”

او از قاضی دیوان عالی مارک اس.علی تقاضا کرد: “امیدوارم شما به او پشیمانی نشان ندهید ، همانطور که او پشیمانی خود را نشان نمی دهد.”

قاضی دیوان عالی مارک اس. علی هنگام صدور حکم 160 سال زندان به خلیل ویلور ویور.
AP

دادستان گفت که ویلر ویور سه زن را پس از مصاحبه با آنها برای رابطه جنسی آنلاین خفه کرد و بدن آنها را در شمال نیوجرسی بین سپتامبر و دسامبر 2016 انداخت.

متهم معتقد بود که می توان این قربانیان را دفع کرد. آدام ولز ، وکیل دادگستری اسکس گفت: “آنها کشته شدند و او روز خود را طوری ادامه داد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.” اما زندگی هر یک از این زنان اهمیت داشت. “

محققان دوستان باتلر ، دانشجوی کالج را به دلیل استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک حساب جعلی برای جذب و جذب ولر ویور در مونتکلر ، به حساب آوردند.

مادر وست ، آنیتا میسون ، دختر 19 ساله خود را پر از وعده ها به یاد می آورد.

دادگاه دریافت که زن فیلادلفیا ساعاتی قبل از قتل ویلر ویور سوار ماشین شده و او را در خانه متروکه ای در شهر اورنج رها کرده و قاتل آن را به آتش کشیده است.

آلیا ، سمت چپ ، پیراهن های سارا باتلر را می پوشد و در مورد تأثیر قربانیان در حكم خلیل ویلر ویور شهادت می دهد.
آلیا ، سمت چپ ، پیراهن های سارا باتلر را می پوشد و در مورد تأثیر قربانیان در حكم خلیل ویلر ویور شهادت می دهد.
AP

ماسون روز چهارشنبه گفت: “من هرگز لبخند ، چهره ، مسیر و تمایل او به کمک به افراد بی خانمان را فراموش نخواهم کرد.” “جهان روی آخرین ماه زندگی او تمرکز کرده است. او قبل از مرگ زندگی کاملی داشت. صدها نفر از زندگی او تحت تأثیر قرار گرفتند و در مرگ او عزادار شدند.”

جوآن براون ، ساکن نیوآرک ، کمتر از دو ماه بعد توسط ویلر ویور خفه شد و جسد او در خانه متروکه نارنجی انداخته شد.

باتلر 20 ساله در نزدیکی روز شکرگزاری 2016 ناپدید شد و جسد او بعداً در منطقه ای جنگلی پیدا شد.

پدرش ویکتور در دادگاه به ویلر ویور روی آورد و نامه شخصی به او داد.

“امیدوارم هر شب درد داشته باشی پسر”

با سیم AP

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *