دادستان قزوین: بیش از ۵۴۰ هکتار از اراضی ملی آزاد شد


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حسین رجبی در دومین جلسه شورای صیانت از حقوق مالی که در سالن اجتماعات شهید سلیمانی قوه قضائیه استان برگزار شد، اظهار داشت: برای اولین بار برای پیشگیری و مبارزه با کمپ. سرنشینان اراضی ملی ایجاد شده و هدف آن مبارزه جدی و قاطع با متخلفان این میدان و دست است.اذان به خزانه داری

وی افزود: سال گذشته بالغ بر 540 هکتار از اراضی ملی در آزادسازی و رفع تصرف شد و دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان کوتاهی نخواهد کرد و بی شک با قاطعیت برخورد خواهد شد. بدون تحمل

این مقام قضایی استان افزود: در زمینه پیشگیری نیازمند دلسوزی، همکاری و هماهنگی در این زمینه هستیم تا شاهد این وسعت تعدی به اراضی ملی نباشیم.

رجبی تصریح کرد: البته دستگاه قضایی در این حوزه خواستار احیای حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم خواهد بود تا تصرف اراضی ملی و بیت المال به حداقل برسد.

این مسئول تصریح کرد: به شهروندان توصیه می کنیم در خصوص موضوع زمین استعلامات لازم را انجام دهند و فریب افراد سودجو را نخورند زیرا در این صورت دستگاه قضایی نمی تواند به آن رسیدگی کند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: گروه کاری به طور مشخص در خصوص اجرای تصمیمات صادره در این حوزه، دادسرای قزوین ایجاد شده است و بدون شک اجرای تصمیمات نهایی به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و در ماه های آینده بسیاری از این تصمیمات اجرایی خواهد شد. بدون پا، در حال اجرا است.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.