دامین لوئیس در فینال فصل پنجم فیلم "بیلیارد" را ترک می کند

دامین لوئیس در فینال فصل پنجم فیلم “بیلیارد” را ترک می کندمیلیاردها ستاره دامین لوئیس ساختمان را ترک کرد. در پایان فصل پنجم ، بازیگر برنده جایزه امی به بازی خود در سریال Showtime پایان می دهد ، زیرا شخصیت میلیاردر وی بابی اکسلرود برای فرار از مشکلات قانونی از شهر نیویورک گریخت.

برایان کوپلمن تهیه کننده اجرایی پس از پخش قسمت در توئیتر خود از قهرمان سریال سابق خداحافظی کرد ، نوشتن“چه لذت شگفت انگیزی برای گذراندن پنج سال همکاری نزدیک باlewis_damian! دیوید لوین و من از شما ، دامیان ، برای کار ، البته ، و همراهی ، و همه شما برای این کار فداکاری با ما سپاسگزاریم.”

در آوریل سال جاری ، لوئیس همسرش ، بازیگر انگلیسی هلن مک کوری را که بر اثر سرطان درگذشت از دست داد.

برنده جایزه امی گفت: “فرصتی برای بازگشت من وجود دارد.” مجله نیویورک تایمز یکشنبه “اما در حال حاضر ، به طور کلی ، تبر شکست خورده است.”

در همین حال ، Showtime یک تریلر از فصل 6 منتشر کرده است که باعث خروج Ax از بازی می شود. اگرچه ممکن است او چهره ای آشنا از دست بدهد ، اما پیش نمایش نشان می دهد که قسمت پایانی این درام – که 23 ژانویه به نمایش درمی آید – مخاطرات بالایی خواهد داشت.

در غیاب Ax ، میلیاردر مایک پرنس (کوری استول) قرار است نقش اصلی را به همراه شخصیت دنیل بریکر ، اسکوتر ، ایفا کند که در فصل 5 به عنوان رقیب Axe معرفی شد و به سریال معمولی ارتقا یافت. اگرچه پرینس در غیاب Ax افزایش یافته است ، دادستان کل نیویورک ، چاک رودز (پل جیاماتی) هنوز با او کار نکرده است.

رودز به شوخی به پدرش گفت: “این اولین نبرد در جنگ جدیدی است که من با جنایتکاران ثروتمند انجام می دهم.”

میلیاردها از دیگر ستارگان می توان به آسیا کیت دیلون ، مگی سیف ، دیوید کاستابل ، کاندولا رشاد ، کلی اوکوئین و جفری دامون اشاره کرد.

به بالا بروید تا اولین تیزر را ببینید میلیاردها فصل 6 ، که در 23 ژانویه در Showtime پخش می شود.

کجا تماشا می کنید میلیاردهادیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *