Wesley: CXC students not disadvantaged

دانش آموزان CXC محروم نیستند – NationNews Barbados – Nationnews.com


نوشته شده در

دکتر وین وسلی ، ثبت کننده و مدیر عامل CXC. (یک فایل)

هنگامی که طراحان طبقه بندی شورای امتحانات کارائیب (CXC) مقالات آزمایشی را علامت گذاری کردند ، تأثیر COVID-19 و اختلالات محیطی در نظر گرفته شد.

ثبت کننده دکتر وین وسلی این نکته را به روشنی بیان کرد و به دانش آموزان اطمینان داد که اگر تحت فشار همه گیر قرار گیرند یا در اثر بلایای طبیعی مانند شیوع لا سوفیره آواره شوند ، محروم نخواهند شد.

چالش های بی سابقه ، در عین ترسناک بودن ، غیرقابل حل نبود. ما همچنین درک می کنیم که این موقعیت نشان دهنده یک دوره انتظار نه تنها برای نامزدها بلکه برای والدین و معلمان است.

“اما من می خواهم به شما اطمینان دهم که ما تأثیر COVID-19 بر عملکرد را درک کرده ایم. بنابراین ، مشورت های ما در طول فرآیند علامت گذاری و درجه بندی به طور کامل به اطمینان از عدم محرومیت داوطلبان و اطمینان از یکپارچگی روند امتحان ، توجه کامل داشت. ”وسلی گفت.

وی گفت که آنها تمام تلاش خود را کردند تا بیشتر با ذینفعان ارتباط برقرار کنند تا از عواقب مشابه آنچه در سال 2020 اتفاق افتاد جلوگیری شود.

وسلی در یک کنفرانس مطبوعاتی در گویان در مورد نتایج CSE در ژوئن و ژوئیه 2021 و نتایج CAEP صحبت می کرد.

در این مراسم ، وزیر آموزش و پرورش گویان ، دکتر پریا مانیچچند ، سخنرانی اصلی را انجام داد و مدیر عملیات دکتر نیکول منینگ نتایج آن کشور را به تفصیل شرح داد.

دانش آموزان می توانند از روز جمعه از طریق وب سایت CXC به نتایج خود دسترسی پیدا کنند. (tg)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *