دبیرخانه فوتبال انزلی: آماده میزبانی از استیگال هستیم.


نریمان یوسفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت میزبانی ورزشگاه قایقرانی سیروس انزلی برای میزبانی از استیگلال در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: 26 شکایت از استادیوم قایقرانی انزلی از فرمانداری به اعضای انزلی رسیده است. انزلی-مجلس اسلامی، تیم فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان شهرستان انزلی و استان گیلان همگی برای رفع مشکلات استادیوم تلاش و تلاش مستمر دارند.

وی افزود: ایرادات عمده ورزشگاه از جمله روشنایی، ورودی هواداران، صندلی های ویژه، عقب نشینی نیمکت ذخیره از کنار زمین و … رفع شده است. اسکوربورد ورزشگاه هم درست شد. باید بگویم نیمی از 20 سال کار در این ورزشگاه در 2 ماه گذشته انجام می شود. نماینده سازمان لیگ امروز بار دیگر برای بازدید از ورزشگاه به انزلی می رود.

دبیر تیم فوتبال انزلی گفت: در آخرین فصل لیگ یک، ورزشگاه روئینگ انزلی با کمترین مشکل میزبان مسابقات لیگ یک بود. ما حتی با حضور حداکثری هواداران در این ورزشگاه بدون هیچ مشکلی جشن قهرمانی گرفتیم. در حال حاضر آماده میزبانی از استیگال هستیم و مشکلی وجود ندارد، با این حال منتظر حضور نماینده سازمان لیگ هستیم.

یوسفی در مورد اینکه آیا این بازی قرار است با تماشاگر برگزار شود یا خیر، گفت: هنوز چیزی به ما نگفته اند اما آمادگی داریم تماشاگران در ورزشگاه داشته باشیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.