دختران در حال فرار: دویدن برای سوزاندن چربی

مفهوم کاهش وزن اساساً به دریافت کالری کمتر از کالری مصرفی در هر روز مربوط می شود. یک راه عالی برای از دست دادن چربی و رسیدن به اندام این است که حداقل دو یا سه بار در هفته دویدن منظم را شروع کنید. دخترانی که در حال فرار هستند باید کربوهیدرات های پیچیده مانند سیب زمینی، موز، غلات و تکه های نان غلات کامل مصرف کنند. این به بدن شما سوختی را می دهد که برای اینکه بتواند به طور منظم کار کند. تعداد دفعاتی که در هفته ورزش می‌کنید یا می‌دوید مستقیماً با میزان وزنی که می‌توانید کم کنید، ارتباط دارد.

اگر فقط می خواهید در طول زمان سطح آمادگی جسمانی کمی بهتری داشته باشید، یک بار در هفته دویدن خوب است. با این حال، اگر قصد کاهش وزن دارید، این هرگز کافی نخواهد بود. سه جلسه از چهار جلسه دویدن هر هفته ایده آل است و روزهای استراحت در بین آنها گنجانده شده است. ورزش اضافی ممکن است باعث شود وسوسه شوید که کالری بیشتری دریافت کنید تا چیزی که می سوزانید جبران شود. دخترانی که در حال فرار هستند باید از این کار اجتناب کنند، زیرا هیچ کاری جز افزایش وزن بر روی شما نخواهد داشت. پیاده سازی و پایبندی به یک روال دویدن می تواند سخت باشد.

مهم‌ترین چیز این است که در ابتدا به آن پایبند باشید، مهم نیست که چه احساسی دارید، یا چقدر می‌خواهید یک روز بیشتر مرخصی بگیرید. شما باید هر روز دویدن را یک چیز مثبت در زندگی خود بدانید، نه یک تنبیه. دخترانی که در حال فرار هستند باید هر هفته با تغییر مکان و تماشای مناظر جدید، روال خود را تغییر دهند. جامعه شما ملزم به داشتن ساحل، پارک یا دریاچه ای است که می توانید در اطراف آن بدوید. حتی می توانید به یک مکان دور رانندگی کنید، ماشین خود را پارک کنید و سپس از آنجا فرار کنید. یک دویدن عالی باعث می‌شود شما سرحال باشید و احساس خوبی نسبت به خودتان و رفاهتان داشته باشید.

برای دخترانی که در حال دویدن هستند، انگیزه اصلی دویدن معمولاً تمایل به کاهش وزن است. برای انجام این کار، باید از نقطه ای که فکر می کنید می خواهید متوقف شوید، عبور کنید. به آن منطقه چربی سوزی می گویند، و اگر به آن نقطه نرسیدید، بیشترین بهره را از تمرین خود نخواهید برد. دویدن چند سرعت در هفته به افزایش حجم عضلانی و افزایش متابولیسم کمک می کند. تمرینات اینتروال شما را به خوبی در مسیر سوزاندن کالری های ناخواسته قرار می دهد.

رژیم لاغری سریع