دختر کوئومو از شاسی بلند پلیس ایالت برای حرکت از عمارت فرماندار استفاده کرد: منابع


به گفته منابع ، دختر فرماندار کوئومو از یک شاسی بلند پلیس بدون نام برای برداشتن خود و وسایل خود از عمارت اجرایی ایالت استفاده کرده است ، که ممکن است از منابع دولتی سوء استفاده شود.

میکائلا کندی کوئومو ، 23 ساله ، هفته گذشته چند روز بعد از اعلام استعفای پدرش از جعبه مقوایی بزرگ و کیف هایی از محل اقامت آلبانی مشاهده شد.

او این کالا را در یک SUV مشکی قرار داد که منبع آن را خودروی پلیس ایالت معرفی کرده بود و به بیرون پرتاب شد.

بلر هورنر ، مدیر اجرایی گروه تحقیقاتی علایق عمومی نیویورک ، ناظر ایالت ، می گوید: “اگر مسائل امنیتی قانونی برای خانواده شما وجود داشته باشد ، آنها می توانند امنیت را ارائه دهند ، اما خدمات را تغییر نمی دهند.”

هورنر گفت که اگر کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالت موافقت نکند ، “این می تواند سوء استفاده از منابع دولتی باشد.”

میکائلا کوئومو
این احتمال وجود دارد که مایکلا کوئومو هنگام خروج از عمارت اجرایی از منابع دولتی سوء استفاده کرده است.
دانیل ویلیام مک نایت برای NY Post

سخنگوی پلیس ایالت گفت که جزئیات حفاظتی “امنیت فرماندار و خانواده نزدیک او را تامین می کند … که شامل حمل و نقل برای خانواده نزدیک می شود.”

دفتر کوئومو فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

کوئومو در حال حاضر تحت بازجویی لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت است که ادعا می کند کارکنان دولت روی کتاب او در زمینه همه گیری کرونا کار می کنند.

شهردار بلاسیو نیز به دلیل جزئیات امنیتی که به دخترش برای انتقال از بروکلین به عمارت گریسی در سال 2018 ارائه کرده است ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

آنتونیا نوولو ، کمیسر سابق بهداشت ایالتی در سال 2009 با کارفرمایان دولتی موافقت کرد که او را به دلیل کارهای شخصی مجبور کنند و کارهای خانه را انجام دهند.

و حسابرس سابق دولتی آلن هویسی در سال 2006 به عنوان بخشی از معامله مربوط به رانندگی کارگران دولتی در اطراف همسر بیمارش استعفا کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *