درمانگاه تامین اجتماعی بردیسکان از ادارات پیگیری/دولتی فرمانداری می خواهد مشکلات خود را به صورت داخلی حل کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکین، حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه شهرستان بردسکن گفت: متاسفانه علیرغم داشتن مجوز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در بردسکن و پس گرفتن آن به دلیل عدم بازگشت بودجه این کار نمی کند. در زمان تصدی معتمدین شهرستان در سال های 1377 و 1378، موضوع زمین ساخت درمانگاه حل نشد.

وی با اشاره به حل مشکل زمین درمانگاه گفت: اکنون که مشکل زمین حل شده است سایر ادارات شهرستان جلوی این مهم را گرفته اند که منجر به رفع مشکل زمین شده است نیازمند ورود فرماندار هستیم. شهر و ساخت درمانگاه.

امام جمعه بردسکن افزود: متأسفانه وقتی سیستم ارائه خدمات که برای عموم مردم است بین دو دستگاه اداری معطل می شود، مردم قبول نمی کنند، بنابراین ادارات وقتی می توانند مشکل داخلی را حل نکنند؟ مشکلات مردم را خودتان حل کنید؟”

حجت الاسلام امینی به بازگشت اعتبارات اختصاص یافته برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در سال 1398 اشاره کرد و گفت: اگر این درمانگاه در سال های 1393 و 1398 ساخته می شد به نفع مردم به ویژه قشر زحمتکش بود. با توجه به هزینه های امروز موضوع بین دو دولت برای ارائه خدمات به زحمتکشان معطل مانده است.

وی از فرماندار شهرستان خواست با اعلام آغاز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در سال های آینده نامی نیک از خود در شهرستان به جا بگذارد.

امام جمعه بردسکن در ادامه خطبه های نماز جمعه پنجم تیرماه روز شورای نگهبان را با قدردانی از خدمات آنان در تامین اجتماعی و بهزیستی گرامی داشت.

وی از پرداخت 50 میلیارد ریال بدون هزینه به 117 نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: افراد تحت پوشش این کمک توانسته اند منازل خود را بسازند یا تعمیر کنند.

انتهای پیام/70050
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.