سردرد
سردرد درمانها از زمانی شروع شد که انسانها ابتدا در هنرهای پزشکی شرکت کردند. صدها سال است که افراد بسیاری از روش ها از جمله داروهای خانگی و مکمل های بهداشتی را برای درمان سردرد امتحان کرده اند. اولین جراحی شناخته شده برای درمان سردرد. این روش در قرون وسطی رواج یافت (همراه با رفتارهای معتبر مشابه مانند زالو ، متعادل کردن طنز و شلاق)به این جراحی که ترپاناسیون نامیده می شود ، شامل سوراخ بزرگی در داخل سر است که تصور می شد فشارهای سردرد را از بین می برد.

از آن زمان ، علم مسیری گسترده را از طریق دانش ما در مورد مغز طی کرده است. با این حال ، روش های درمان سردرد همیشه جواب نمی دهد. اگرچه بسیاری از داروها ، مکمل های بهداشتی و داروهای طبیعی برای درمان سردرد وجود دارد ، هنوز دلایل سردرد تا حد زیادی ناشناخته است.

در اینجا ما در مورد سردرد اولیه صحبت می کنیم. سردردهای ثانویه اغلب نشانه مشکلات عمده هستند. از این رو هر گونه سردردی که مکرر ، شدید و یا با علائم دیگری همراه باشد ، ایجاد می شود (استفراغ ، اسهال ، حساسیت به نور ، سرگیجه ، تار شدن گفتار و غیره) نیاز به تایید توسط پزشک دارد. اگر مطمئن نیستید که آیا سردرد شما نیاز به ویزیت پزشک دارد یا خیر ، به هر حال آن را ببرید.

دنیای پزشکی سردردها را به انواع مختلفی تقسیم کرده است. اگرچه اصطلاحاتی پر از فحش خود را خواهید داشت ، اما ما برای اهداف خود سردردها را به دو نوع تقسیم می کنیم. برخی پیشنهادات برای مکمل ها و راه حل های طبیعی ارائه می دهد که به تسکین و درمان سردرد کمک می کند.

تو سر درد داری

اینها رایج ترین هستند و معمولاً به دلیل کشش در عضله پوست سر یا گردن رخ می دهند. وضعیت بد ، عملکردهای مکرر یا استفاده بیش از حد از ماهیچه های فک می تواند باعث فشار زیاد شود و باعث درد خفیف تا متوسط ​​شود.

بهترین درمان برای سردرد تنشی آرامش است و دوش گرفتن با دوش آب گرم یا سرد می تواند کمک کننده باشد. تنفس آرام و عمیق نیز می تواند راهی عالی برای تسکین درد و تسکین سردرد باشد.

مکمل های طبیعی گیاهی برای سردرد از جمله بابونه ، طعم دهنده و اسطوخودوس می تواند تسکین و تسکین سردرد را تسهیل کند. علاوه بر این ، مکمل های سردرد مانند ویتامین A ، ویتامین C و پانتوتن نقش مهمی در حمایت از عملکردهای داخل سر بازی می کنند. کلسیم و منیزیم می توانند تنش عضلانی را برطرف کنند. اگر فکر می کنید تمام شب دندان های خود را روی هم قروچه کرده اید. مکمل های سردرد مانند گل سرخ و سنبل الطیب نیز می توانند در تضمین یک خواب آرام و بدون سردرد مثر باشند.

سردرد عروقی –

این دسته شامل میگرن ، سردرد آنفولانزا ، سردرد خوشه ای و سردرد قبل از قاعدگی است. این نوع سردرد در اثر آنوریسم اطراف سر ایجاد می شود. در طول فعالیت بدنی بدتر می شود و چند قسمت می تواند روزها طول بکشد.


علاوه بر گزینه های دارویی ، برخی مکمل های گیاهی طبیعی نیز وجود دارند که در پیشگیری و درمان سردردهای عروقی م ،ثر هستند ، از جمله انیسون ستاره ای ، که ممکن است التهاب را در مغز کاهش دهد. Willow Huntingdon ، نوعی آرام بخش طبیعی. جینکو به حفظ گردش خون محیطی در مغز کمک می کند (اگرچه از پزشک خود بخواهید زیرا برخی از میگرن ها بعد از استفاده از جینکو بیلوبا به گلدان می روند)به مهم است که دلیل علائم سردرد خود را پیدا کنید یا از علت جلوگیری کنید (مانند مقاله تحقیق درباره شراب قرمز ، پنیر کهنه و غذاهای حاوی تیرامین) یا در شروع شرایط خاصی آماده باشید (مانند قاعدگی یا حملات آنفولانزا)به