دریک عکسهای کمیابی از پسر آدونیس در جشن تولد چهارم خود منتشر می کند

دریک عکسهای کمیابی از پسر آدونیس در جشن تولد چهارم خود منتشر می کند


دریک چهارمین تولد پسرش آدونیس را با انفجار ماشین مسابقه جشن گرفت.

خواننده رپ 34 ساله روز یکشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و عکسهای کمیابی را با Tot در مهمانی دوستانه بچه ها به اشتراک گذاشت.

دریک در زیر عکس یکی از عکسها ، جایی که در کنار پسر تولد لبخند می زند ، عنوان کرد: “TEACHA💖 MORE LIFE KID”.

آدونیس یک تیشرت مشکی ، شلوار مشکی و کفش های کتانی مشکی پوشیده بود ، در حالی که هنرمند “طرح خدا” ژاکت مشکی ، شلوار استتار باربری و ضربات سفید بر تن داشت.

در یک عکس دیگر ، دریک از گوش به گوش پوزخند می زد و پسرش را که یک ماشین اسباب بازی در دست داشت ، لحظه ای به غرفه عکس سیاه و سفید برد و خواند: “تولدت مبارک آدونیس”.

این مهمانی شامل یک کیک ماشین مسابقه ، هزاران بادکنک و یک سیم کارت Bugs Bunny بود.

درزی برای اولین بار عکسی از آدونیس را در مارس 2020 به اشتراک گذاشت و در آن زمان توضیح داد: “برای من عالی بود. به اشتراک گذاشتن آن با جهان عالی بود.”

وی افزود: “احساس کردم با هیچ کس یا چیزی که برنامه ریزی کرده بودم صحبت نکردم و یک روز صبح از خواب بیدار شدم و گفتم:” می دانی ، این فقط کاری است که من می خواهم انجام دهم. “

دریک و آدونیس در جشن تولد کودک 4 ساله با هم ژست می گیرند.
دریک چند عکس کمیاب با پسرش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
اینستاگرام

از آن زمان به بعد ، دریک عکس های نوزاد خود را به اشتراک می گذارد ، از جمله جشن تولد سومین سالگرد آدونیس و اولین روز مدرسه در سال گذشته. تایک همچنین وقتی در کنار پدرش در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد 2021 در ماه مه در صحنه گریه کرد ، نمایش را دزدید.

MC “Certified Lover Boy” پسرش را با بازیگر فرانسوی و ستاره سابق فیلم بزرگسالان سوفی بروسو به اشتراک می گذارد.

او در ابتدا تأیید کرد که در اشعار آلبوم 2018 خود “Scorpion” فرزندی به دنیا آورده است.

اسم حیوان دست اموز Copycat Bugs در جشن تولد آدونیس گراهام
Bugs Bunny در این مراسم ظاهر شد.
اینستاگرام

اما این اعتراف پس از آن انجام شد که دشمنش Pusha-T اشاره کرد که دریک دارای یک فرزند عاشقانه مخفی با یک ستاره پورنو در یک آهنگ ویژه به نام “داستان آدیدون” است.

بروسو ، 32 ساله ، در ماه مه 2017 مدعی بارداری از فرزند دریک بود ، اما نمایندگان وی در آن زمان آن را رد کردند. پس از استقبال از نوزاد در پاییز 2017 ، TMZ در ماه مه گزارش داد که خواننده رپ برای حمایت از او “چک ها را قطع می کند”.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *