در آن سوی مرزها نیز برای تضعیف نسل های آینده ایران برنامه ریزی می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حجت الاسلام حمید مجی، فعال اجتماعی و فرهنگی در یادداشتی نوشت:

به نام خداوندی که نور همه موجودات است.
و درود بر ایران

امروز نیست که احساسات نمی میرند. آکنه سالهاست که مرده است، دخترانی که در معرض کثیفی دنیا قرار گرفته اند.

در صورتی که به دلایلی مهسا از این دنیای کثیف می رود، اما مهسا معصوم همچنان در حجاب عفاف گرفتار است و هیچکس نمی تواند بگوید.

مهسا بهانه ای شد برای تخلیه کینه ها و کینه های دیرینه آزادیخواهان.

امروز، اما، اثبات از بین رفته است. امام جامعه مثل همیشه با هوش و منشی بزرگ و تواضع و صلابت کار را روشن کرد.

مشکلاتی در جامعه وجود دارد. اگر ناهماهنگی و ناکارآمدی در برخی مولفه های حکمرانی برای حل مشکلات جامعه وجود داشته باشد، آن است; اما هرج و مرج راه حل نیست.

گروه های نوجوان و جوان پرشوری که این روزها در خیابان ها می بینیم حاصل ندیدن و درک نکردن آنهاست. هم از خانواده و هم از ساختار آموزشی دولت.

آن سوی مرزها برای نسل دهه 70 و 80 جامعه ایران آینده و هدفمند برنامه ریزی کردند و برای دهه های دیگر نیز برنامه دارند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز فرمودند: بدون جمهوری اسلامی اگر ایران قوی باشد با ایران مخالفند و اگر مستقل باشد با ایران مخالفند.

بله، حتی اگر جمهوری اسلامی نباشد، باز هم به فکر ایران، فرزندان ایرانی، زنان ایرانی، ارزش‌های ایرانی و ایران قوی هستند.

پدران و مادران عزیز؛

اساتید، اساتید و مربیان گرامی؛

بزرگان علم، هنر، ورزش و ادب؛

سازمان های دولتی و دانشگاهی و کسانی که به دنبال راه حل برای مشکلات مردم هستند.

فقط شما می توانید عیوب حکومت و جامعه را برطرف کنید. هیچ ایرانی که به فکر وطن خود باشد با دست خود وطن خود را به وطن پرستان نخواهد فروخت. امنیت، صلح، رفاه، توسعه و نامی بزرگ در جهان سزاوار هر کسی است که شناسنامه ایرانی دارد.

بیایید و صفوف خود را از آشوبگران، مزدوران و خائنان جدا کنید.

بیایید به نسل جدید القا کنیم که نسل های آینده ما را سرزنش خواهند کرد. بیایید فرزندانمان را از این مکان تاریک و غبارآلود نجات دهیم. هیچ پدری به فرزندش چاقو و آتش نمی دهد تا بکشد و نابود کند.

ما پدران و مادران و معلمان و اساتید هرگز توهین و بی ادبی و بی احترامی را یاد ندادیم که اکنون برخی از فرزندانمان برای آزادی و اصلاح ایران بزرگ فحش می دهند. لحظه ای مکث کنیم و فکر کنیم که این زبان نه زبان مردم ایران است و نه زبان دین رسمی ما اسلام.

این زبان زمزمه ی وطن پرستان بی ایمان و اربابان بی شرفشان در گوش فرزندان ما برای تحریک مردم نجیب مظلوم اما قوی ایران است.
اکنون با آگاهی از همه سختی ها، گرفتاری ها، انتقادات و خواسته ها، حقیقت پیشرفت ایران بزرگ را به یکدیگر فرمان دهیم و در این راه دشوار استقامت کنیم.

ما باید یک سری اخوت، گفتگو و توصیه های دوجانبه ایجاد کنیم که امید را در کل کشور ایجاد کند. زنجیر امیدی که هیچ آشنای خیانتکار و هیچ غریبه ای نمی تواند در آن نفوذ کند.

انتهای پیام/ س
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.