در شام حزب دموکراتیک برانکس ، برخورد چهار فرماندار

در شام حزب دموکراتیک برانکس ، برخورد چهار فرماندار


شام سالانه برونکس دموکراتیک شامگاه چهارشنبه اولین روز آغاز غیررسمی رقابت فرمانداری ایالت را به پایان رساند و سه نامزد احتمالی به فرماندار ایالت کنونی پیوستند و از شهرداری ای که به احتمال زیاد در مسابقه 2022 نقشی ناچیز ایفا می کند ، قدردانی کردند.

جمع آوری کمک های مالی ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، شهردار بیل دو بلاسیو ، و دادستان کل جومان ویلیامز – مقامات منتخب که یا مستقیماً شایعه شده است یا شایعه شده است که به دفتر عالی این ایالت ابراز علاقه کرده اند – در همان اتاق با فرماندار کتی هوخول ، وارد اتاق شد. قبلا گفته است که کار می کند..

این رویداد – که سال گذشته به دلیل همه گیری به تعویق افتاد – مواد اولیه ای برای تجمع مجدد برای یک کلاس سیاسی بود که از طریق مجامع مجازی و رویدادهای خارج از خانه کار می کرد. این جلسه در داخل یک سالن پذیرایی در بخش Throggs Neck برانکس برگزار شد و صدها نفر در آن حضور داشتند که برای ورود باید مدارک واکسیناسیون را نشان دهند.

در حالی که نامزدهای احتمالی سیاست را کنار گذاشتند و نوبت به سخنرانی رسید و در عوض برجسته سازی نقاط برجسته برونکس در سال های اخیر را انتخاب کردند ، ظاهر آنها به عنوان راهی برای پایه گذاری برای مسابقه اولیه به نظر می رسید که احتمالاً در شهر نیویورک.

جورج آرز ، استراتژیست کهنه کار دموکرات ، به Gothamist/WNYC گفت: “این کار دیروز شروع شد.” “آنها برای ملاقات … مقامات منتخب ، برای ملاقات با فعالان حزبی برای گفتن” به من نگاه کن من در حال دویدن هستم “. آنها امیدوارند از سلسله مراتب حزبی حمایت دریافت کنند. “

گزارش دیوید کروز را درباره شام ​​دموکراتیک برانکس WNYC بشنوید.

شام تنها رویدادی در روز چهارشنبه نبود که در سراسر مسابقه هیاهو ایجاد کرد. در همان روز ، جیمز مهمان انجمن نیویورک بهتر بود (ABNY) ، جایی که از جاه طلبی های خود برای فرمانداری وحشت داشت. در حالی که این اتفاق می افتاد ، دی بلاسیو بارها در یک کنفرانس مطبوعاتی از سوالات در مورد اینکه آیا او برای فرمانداری کاندیدا می شود طفره رفت و گفت ، مانند جیمز ، او بر شغل فعلی خود تمرکز کرده است. چند ساعت بعد ، ویلیامز در یک کنفرانس مطبوعاتی با ران کیم مجری مجلس از لایحه ایالتی که فرمان اجرایی فرماندار سابق اندرو کومو را برای اعزام بیماران بهبود یافته از کووید به خانه های سالمندان هدف قرار می داد ، حمایت کرد. او گفت که کمیته اکتشافی وی و جلسات دادرسی در سراسر ایالت تعیین می کند که آیا به کار خود ادامه می دهد یا خیر.

بیشتر بخوانید: “این یک سخنرانی گنگ بود”: لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش کوئومو ، آب را در صبحانه قدرت آزمایش می کند

آرزت خاطرنشان کرد که این مرحله ای است که در آن کاندیداهای احتمالی به دنبال کسب حمایت کافی هستند که به مشارکت در کمپین تبدیل می شود. به عنوان مثال ، هوچول گفت که قصد دارد 25 میلیون دلار برای نامزدی خود جمع آوری کند ، به نقل از نیویورک تایمز. در کنفرانس مطبوعاتی با کیم ، ویلیامز گفت که نگران این نیست که چقدر پول لازم است برای اجرای یک مسابقه جمع آوری کند. ویلیامز در مصاحبه ای با Gothamist/WNYC گفت که حرفه وی در سال 2018 به عنوان فرمانداری نشان داد که می تواند “از پانزده سنت” یک دلار درآمد کسب کند. هنوز مشخص نیست که جیمز یا د بلاسیو برای اداره یک فرماندار پول جمع آوری کرده اند.

هوچول شاید بزرگترین مزیت سیاسی تا به امروز در مسابقه را داشته باشد ، زیرا از موقعیت خود برای کنترل فرماندهی مبارزات انتخاباتی خود استفاده کرد. او در طول ماه ریاست جمهوری خود تلاش کرد روابط بیشتری با شهر نیویورک برقرار کند و قول داد که با د بلاسیو بیشتر از کوئومو همکاری ایجاد کند ، در حالی که برایان بنیامین ، سناتور ایالتی که نماینده هارلم بود ، به عنوان معاون فرماندار خود انتخاب کرد. بنیامین نیز در شام شرکت کرد.

برخلاف رقبای احتمالی خود ، سخنرانی هوچول در این شام از نظر سیاسی صریح ترین بود و به مهمانان قول داد که او در دوران سلطنت خود “برای همه شما جهنم خواهد جنگید”.

هوخول گفت: “من برای شما هستم. بیایید همه اینها را بگیریم. بیایید در انتخابات پیروز شویم. بیایید کارهای بزرگی را برای مردم سراسر ایالت ، به ویژه در برونکس انجام دهیم.” “زیرا اگر به برانکس بروید ، نیویورک نیز می رود.”

نامزدهای احتمالی اظهارات هوخول را در مورد برانکس ، محله ای که اریک آدامز ، شهردار بروکلین را در انتخابات مقدماتی شهردار دموکرات به پیروزی رساند ، تکرار کردند.

آدامز در این مراسم گفت: “برانکس: متشکرم ؛ دوستت دارم. من هرگز BX را فراموش نخواهم کرد.”

در حالی که میزان مشارکت رای دهندگان در برانکس به طور مداوم پایین است ، نامزدها به شهر کشیده می شوند زیرا بیشتر از هر نقطه دیگر شهر اسپانیایی زبانان در آن زندگی می کنند. با توجه به اینکه جیمز و ویلیامز به طور بالقوه این پیست را در اختیار دارند و هیچ اسپانیایی تبار در این مسابقه شرکت نمی کند ، رای گیری اسپانیایی ها مد روز بیشتر می شود.

هوخول و دیگران در صبحانه سالانه دموکراتیک در بروکلین روز پنجشنبه همان شور و شوق را ارائه کردند و با کلاس سیاسی شهر در نوجوانان درگیر شدند.

جان دیسو ، مشاور ارتباطات Risa می گوید: “زمان دست دادن است. زمان دیدن و دیدن. به همین دلیل است که به شام ​​شهرستان می روید. می خواهید مطمئن شوید که همه اطرافیان می دانند شما آنجا هستید و در مورد برنامه های خود صحبت می کنند.” ارتباطات هلر ، که در این رویداد حضور داشت.

چرخه این رویداد به احتمال زیاد تا سال آینده ادامه خواهد یافت زمانی که نامزدها تصمیم بگیرند که آیا شروع به جمع آوری امضا برای یک مسابقه می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *