در هشدار آتش نشانی محرم زنجان از تمامی مساجد و هیئت های زنجان دیدن فرمایید


مجید امیرفضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان امروز گفت.بیا بریم وی به خبرنگار پرشین در زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم، کارشناسان ایمنی آتش نشانی چند روز پیش از هیئت ها و تاکی ها در زنجان بازدید کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی پیش از شروع عملیات اطفای حریق بازدید از اماکن مورد نیاز را آغاز کرده و دستورات و توصیه های لازم را به متولیان امر ارائه کرده است، افزود: تقریباً از تمامی ایستگاه های آتش نشانی بازدید می شود. و تا زمانی که ایستگاه های آتش نشانی وجود دارد، بازدید و چک لیست موجود خواهد بود. مقامات ما یک بالش داریم که توصیه می کنیم هر روز آن را چک کنید.

وی در خصوص موارد بازدید شده نیز گفت: بررسی و بازرسی سیستم های اطفای حریق، بازدید از پمپ بنزین ها، بررسی علل حادثه، ورود و خروج عزاداران و بررسی سامانه اطلاعاتی و بازرسی ها انجام شد. لوازم جانبی تور.

امیرفضلی تصریح کرد: امروز از مسجد جامع زنجان، امامزاده حسینیه اعظم، زینبیه اعظم و مجام بازدید کنید. هیدروژن و فاطمیون و ثارالله انجام شده و با گذشت زمان تا شروع مراسم اصلی از تمامی مکان هایی که مراسم برگزار می شود بازدید می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان افزود: در این شب ها تیم های آتش نشانی به طور مستمر در حال گشت زنی در نقاط پرتردد شهر و رصد وضعیت امنیتی شهر هستند، ضمن اینکه در روزهای پایانی حوادث. از آتش، نشانه ها آنها در مقابل اماکن مذهبی پرتردد قرار خواهند گرفت.

وی از شهروندان خواست در اماکن مذهبی و عزاداری امام حسین (ع) شرکت کنند. مقامات اماکن مذهبی و نیروهای امدادی به ویژه آتش نشانینشانه ها همکاری کنید و در صورت بروز حادثه خونسردی خود را حفظ کنید و بلافاصله با شماره 125 آتش نشانی تماس بگیرید.

غفاری افزود: در این راستا برای شهروندان و مقامات یک دوره آموزشی ایمنی در قالب وبینار توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جهت آشنایی بیشتر با رعایت استانداردهای ایمنی در ایام محرم و ارائه توصیه هایی در خصوص این ایام و نکات ایمنی برگزار شد. در عمل نیز اعزام شدند.

پایان پیام / 73005
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.