دستور واکسن مدرسه نیویورک باعث تسکین والدین و تهدیدهای قانونی می شود


بسیاری از والدین و معلمان از دستورالعمل جدید واکسن شهر نیویورک برای کارکنان مدارس دولتی حمایت می کنند و می گویند این امر باعث می شود آنها در مواجهه با بازگشایی کلاس های درس در میان رونق نوع بسیار مسری دلتا ، احساس امنیت بیشتری کنند. اما این دستور با مخالفت نیز روبرو است. برخی از اتحادیه های شهرداری از مقامات می خواهند که درباره جزئیاتی مانند مجازات عدم رعایت مذاکره مذاکره کرده و اقدامات قانونی را تهدید کنند که می تواند اجرا را به تاخیر بیندازد.

شهردار بیل دو بلاسیو روز دوشنبه اعلام کرد که همه کارکنان بخش آموزش – از جمله معلمان ، مدیران ، کارگران کافه تریا و سرپرستان – باید نشان دهند که حداقل یک دوز واکسن COVID -19 را قبل از 27 سپتامبر ، دو هفته پس از شروع مجدد کلاس ها ، دریافت کرده اند. این دستور برای 148،000 کارگر در بخش آموزش اعمال می شود. این اعلامیه همزمان با اعطای تأیید کامل واکسن Pfizer-BioNTech توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده بود.

اصطلاح جدید فراتر از سیاستی است که شهردار اوایل تابستان امسال برای همه کارگران شهر ، از جمله معلمان ، که نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش های هفتگی دارند ، فراتر می رود. این مورد در مورد مدارس دولتی سنتی شهر صدق می کند و شامل مدارس دولتی است که در کنار آنها قرار دارد. این حکم برای معلمان پیش دبستانی در سازمانهای اجتماعی خارج از ساختمانهای مدارس شهر ، رانندگان اتوبوس یا مدارس خصوصی اعمال نمی شود. دومی می تواند قوانین خود را تعیین کند و توسط دولت اداره می شود.

رابین موریس ، دخترش در مدرسه راهنمایی در منهتن می گوید: “من به عنوان والدین مدرسه دولتی نیویورک از دستور واکسیناسیون جدید برای همه کارکنان مدارس دولتی خوشحالم.” “این دستور باعث می شود برای پسرم و جامعه مدرسه اش احساس امنیت کنم.”

معلم دبستان لیات اولنیک ، “بالاخره ، خبر خوب” او توییت کردبه “به عنوان یک گیرنده پیوند نقص ایمنی که به کودکان واکسینه نشده آموزش می دهد ، این باعث می شود احساس امنیت کنم و کودکان را ایمن تر می کند.”

اما با الزامات جدید که قوانین سختگیرانه تری را برای نیروی کار عمومی در نظر گرفته است ، کمیته کار شهرداری (MLC) روز دوشنبه رای به انجام اقدامات قانونی و وادار کردن شهر به مذاکره در مورد جزئیات اجرا ، از جمله تحریم ها و استثنائات پزشکی داد. هری نسپولی ، رئیس MLC ، که نماینده 350،000 کارگر شهر است ، در بیانیه ای گفت: “حقوق چانه زنی اعضای ما در این شرایط باید حفظ شود.” اتحادیه در حال بررسی حکم دادگاه است.

هنوز پرسش های مهمی در مورد پیامدهای کارکنان مدرسه که از تیراندازی در شهر نیویورک امتناع می کنند ، باقی خواهد ماند. بر اساس واکسن یا حکم آزمایش برای کارکنان شهرهای شهری ، کارگران می توانند بدون پرداخت حقوق به دلیل عدم رعایت آنها تعلیق شوند. دی بلاسیو گفت که بر اساس سیاست جدید برای مدارس دولتی ، با اتحادیه ها بر تحریم ها “کار” می کند.

شهردار روز دوشنبه در MSNBC گفت: “واضح است که اگر کسی رعایت نکند عواقبی خواهد داشت.” اما هدف ما این است که مردم را به آنجا برسانیم. بنابراین بیایید بهترین راه را برای متقاعد کردن مردم پیدا کنیم که زمان مناسب برای انجام این کار است. “

همچنین مشخص نیست که اگر تعداد قابل توجهی از کارکنان به جای گذراندن تعطیلات از کار صرف نظر کنند ، آیا واکسن می تواند چالش های کارکنان را در مدارس افزایش دهد یا خیر. دی بلاسیو گفت که معتقد است مردم به طور کلی به دستورات پاسخ می دهند و پیش بینی می کند که “رعایت قریب به اتفاق” انجام می شود. تحقیقات نشان می دهد که واکسن اغلب م effectiveثر است. اما دو بلاسیو افزود که سیستم مدرسه آماده استقرار جانشینان در صورت نیاز است.

اتحادیه های دیگر نگرانی های خود را بیان می کنند. فدراسیون متحدین معلمان روز دوشنبه بیانیه ای صادر کرد که به نظر می رسید با استثناء این دستور را پذیرفته است.

مایکل مالگرو ، رئیس اتحادیه گفت: “معلمان شهر این مسئله را هدایت کرده اند ، در حالی که اکثریت قریب به اتفاق آنها واکسینه شده اند.” طبق ترازنامه شهر ، حداقل 63 درصد از کارکنان مدرسه یک یا چند دوز واکسن دریافت کردند ، اگرچه این تعداد فقط شامل کارکنان واکسینه شده در پنج منطقه می شود. مقامات معتقدند تعداد کل پرسنل واکسینه شده بیشتر است.

گرگوری فلوید ، رئیس Teamsters Local 237 نماینده حدود 5000 افسر ایمنی مدارس ، دستیاران مدارس و مدیران خدمات غذایی ، می گوید: “تنها چیزی که می خواهم با آنها مذاکره کنم افرادی هستند که دلیل موجهی برای پزشکان خود دارند زیرا نمی توانند واکسینه شوند.” به WNYC / Gothamist گفت. همه باید بتوانند با پزشک خود مشورت کنند و راحت باشند. “

دی بلاسیو به MSNBC گفت که این شهر به نگرانی های پزشکی کارکنان به صورت موردی پاسخ می دهد. وی گفت: “اگر کسی بیماری پزشکی جدی داشته باشد ، با پزشکان برای رفع آن همکاری خواهیم کرد.”

آزمایشات بالینی و ارزیابی واقعی واکسن ها تا کنون نشان داده است که تنها وضعیت پزشکی که می تواند مانع از تزریق واکسن در افراد شود ، آلرژی شدید است. این مورد در مورد تیراندازی علیه Pfizer ، Moderna و Johnson & Johnson صادق است و فقط بین 2 تا 5 نفر در هر میلیون نفر که واکسن COVID-19 مصرف می کنند رخ داده است. حتی در چنین مواردی ، پزشکان می توانند عواقب آن را با داروهای آلرژی معکوس کنند.

اما مردم نمی توانند به دنبال این معافیت پزشکی باشند زیرا بدن آنها به بادام زمینی یا صدف واکنش نشان می دهد. همه حساسیت های شدید یکسان نیستند و در این مورد ، معافیت هایی برای افرادی اعمال می شود که به ترکیبات واکسن خاص واکنش نشان می دهند.

با این وجود ، معلمان نیویورک برای انتخاب ، گروهی که با واکسن مخالف هستند ، بسیج شده اند. “ما فقط می خواهیم مردم آن را داشته باشند [a] گرت رامیرز ، یک حرفه ای حرفه ای و عضو این گروه گفت: “ما در مورد آزادی های مدنی مشکل داریم و به CDC یا FDA اعتقاد چندانی نداریم.”

برخی از والدینی که به گزینه ای از راه دور فشار آوردند ، گفتند که الزامات جدید ترس آنها را از تصمیم شهر مبنی بر آوردن دانش آموزان به کلاس های درس پنج روز در هفته کاهش نمی دهد. فرح دسپینس ، رئیس گروه حمایتی رهبران والدین برانکس گفت: “واکسن ها یک شبه ترس های والدین را از بین نمی برند.” “افراد واکسینه شده هنوز می توانند به ویروس مبتلا شوند و [infect] دیگران. همه کودکان و والدین واکسینه نخواهند شد. “

عفونت های پیشرفته ، مواردی که در آن ویروس از ایمنی افزایش یافته واکسن جلوگیری می کند ، حتی با نوع دلتا نیز پراکنده است. به عنوان مثال ، کالیفرنیا ، اطلاعات هفتگی در مورد موارد پیشرفت را منتشر می کند. آخرین کشش هنوز نشان می دهد که واکسن ها احتمال عفونت را تا حدود 85 reduce کاهش می دهند.

با این حال ، مطالعات نشان می دهد که تنها واکسن های کامل (دو واکسن از Pfizer و Moderna و یک واکسن از جانسون و جانسون) می توانند در برابر انواع ویروس کرونا محافظت شوند. کارکنان آموزشی شهر نیویورک که این هفته فرآیند واکسیناسیون را با Pfizer و Moderna شروع می کنند ، با توجه به فاصله بین دوزها و دو هفته ای که برای شروع ایمنی لازم است ، هنگام شروع مدرسه به طور کامل تلقیح نمی شوند ، اما با جانسون و جانسون تحت پوشش قرار می گیرند. واکسن منحصر به فرد

شهردار گفت که در حال حاضر برنامه ای برای واکسیناسیون دانش آموزان واجد شرایط ندارد. مقامات گزارش می دهند که 300000 کودک بین 12 تا 17 سال در شهر نیویورک (یا 56 درصد) قبلاً حداقل با یک دوز واکسینه شده اند که برابر با میانگین کشوری در آن گروه سنی است. هنوز مشخص نیست که چه تعداد از این دانش آموزان در مدارس دولتی شهر تحصیل می کنند.

با اعلام روز دوشنبه ، بزرگترین سیستم مدارس کشور با لس آنجلس ، شیکاگو ، ایالت واشنگتن و اورگان همکاری کرده و خواستار واکسیناسیون کلیه کارکنان مدرسه شده است. فیل مورفی فرماندار نیوجرسی همچنین روز دوشنبه اعلام کرد که همه کارکنان مدارس دولتی و خصوصی باید قبل از 18 اکتبر واکسیناسیون نشان دهند یا آزمایش منظم را بپذیرند.

“اکنون والدین ما خواهند دانست و همه کارکنان ما خواهند دانست که هر کارمند [schools] بلاسیو دوشنبه بعد از ظهر به MSNBC گفت: “واکسیناسیون شده است.” به این ترتیب ما این سیستم مدرسه را ایمن نگه می داریم و بچه هایمان را به عقب باز می گردانیم. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *