دستگیری یک جفت سارق در لواسانات.


سرهنگ محمدباقر قدم زاده فرمانده انتظامی شمال پایتخت در گفت و گو با خبرنگار فارس در شمیرانات اظهار داشت: سارقان از طریق دوربین های مداربسته و نظارت پلیسی انجام می شوند.

وی گفت: سارقان منطقه به سه فقره سرقت در شهر لاوسون شامل یک زن و یک مرد با استفاده از پوشش های مختلف از جمله لباس های شهرداری متهم هستند.

فرمانده انتظامی شمال تهران گفت: با توجه به مشخصات به دست آمده از سارقان و توانایی معتمدان محلی در شناسایی محل سرقت، محل اختفای سارقان شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی، سارقان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. یک زوج معتاد دستگیر شدند.

قدم زاده خاطرنشان کرد: افراد مذکور در بازجویی ویژه به سه فقره سرقت اعتراف کردند همچنین مشخص شد متهم مرد از زندان متواری شده و تحت تعقیب است.

وی ادامه داد: این در حالی است که پس از فعالیت غیرمجاز دستفروشان در گردنیا قوچک و هماهنگی با مقام قضایی، شهروندان از برگزاری مراسم مختلط و پایکوبی در محدوده مرزی کلانتری 166 نیروی انتظامی و کلانتری 146 تهران پارس ناراضی شدند. پس از دادستان لواسانات و اخذ مجوز قضایی. با حضور تمامی ماموران کلانتری 166، طرح جمع آوری آن شب اجرا و وسایل توزیع کنندگان توقیف شد و این طرح هر شب ادامه دارد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.