دشمنان از ماه ها قبل در حال برنامه ریزی برای آشوب در ایران بودند.

به گزارش خبرگزاری از بندرعباس، حجت الاسلام ابراهیم صفورایی، افسر عقیدتی و سیاسی فرماندهی مدیریت هرمزگان ظهر امروز در نشست خبری سیاسی با موضوع فتنه‌های اخیر اظهار داشت: دشمنان نقش‌آفرینی کرده‌اند که گزارش‌ها را برنامه‌ریزی کنند. و از ماه ها پیش در کشور ما شورش هایی به وجود آمد چون نگران بودند، به رسیدن ایران اسلامی است و نشانه هایی از آن را در عرصه های مختلف دیدند.

وی با بیان اینکه ایران در مسیر توسعه و حل مشکلات اقتصادی اقتصادی خود پیشرفت خوبی دارد و دشمنان نگران این حرکت اصلاحی برای حل مشکلات کشور هستند، گفت: ایران اسلامی روز به روز بر قدرت الهی است و سربلند است. قدرتمندتر خواهد بود.

حجت الاسلام صفورایی گفت: باید با درستی از مشکلات سیاسی زمان، مشکلات کشور را تحلیل کنیم و ماهیت و روش برداشت دشمن از ورود به جنگ و راه حل مقابله با ملت ایران را بشناسیم. و به درستی در جامعه بیان کند و افکار مختلف را به هم پیوند دهد از توطئه دشمن خبر داد.

این جریان شناسی را یکی از مهم ترین حوزه های مورد نیاز برای تحلیل توطئه های دشمن عنوان کرد و گفت: در فضای مجازی مردم با انبوهی از رسانه ها و ابزارهای نرم ما را بمباران فکر می کنند تا مردم را به تفکر وادار کنند، ذهن را بپوشانند. ها سردرگم شود و تضادها ایجاد شود. . آنها تظاهر به نظام و انقلاب می کنند و سپس اعتقادات خود را تحمیل می کنند.

تئوریسین سیاسی فرماندهی مدیریت استان هرمزگان در ادامه به مولفه های اجرای جهاد تبینی اشاره کرد و گفت: برای درک جهاد تبینی با نگرش ولایت مداری باید به مولفه ها توجه کرد و این امر مهم است. جهاد تبینی اجرای وظیفه ماست که مهم آن آشنایی با نظام فکری، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای آن است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post دشمنان از ماه ها قبل در حال برنامه ریزی برای آشوب در ایران بودند. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.