دشمنان از ماه ها قبل در حال برنامه ریزی برای آشوب در ایران بودند.


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام ابراهیم صفورایی، افسر عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی هرمزگان ظهر امروز در نشست آگاهی سیاسی با موضوع فتنه اخیر اظهار داشت: دشمنان برنامه ریزی کرده بودند که حوادث را چارچوب بندی کنند. و از ماه ها پیش در کشور ما شورش هایی به وجود آمد چون نگران بودند، به قدرت رسیدن ایران اسلامی است و نشانه هایی از آن را در عرصه های مختلف دیدند.

وی با بیان اینکه ایران در مسیر توسعه و حل مشکلات عمیق اقتصادی خود پیشرفت خوبی دارد و دشمنان نگران این حرکت اصلاحی برای حل مشکلات داخل کشور هستند، گفت: ایران اسلامی روز به روز بر قدرت الهی است و سربلند است. قدرتمندتر خواهد بود.

حجت الاسلام صفورایی گفت: باید با درک صحیح از مشکلات سیاسی زمان، مشکلات کشور را تحلیل کنیم و ماهیت و روش برداشت دشمن از ورود به جنگ و راه مقابله با ملت ایران را درک کنیم. و به درستی در جامعه بیان کند و افکار مختلف را به هم پیوند دهد از توطئه دشمن خبر داد.

وی جریان شناسی را یکی از مهم ترین حوزه های مورد نیاز برای تحلیل توطئه های دشمن عنوان کرد و گفت: در فضای مجازی مردم با انبوهی از رسانه ها و ابزارهای نرم ما را بمباران فکری می کنند تا مردم را به تفکر وادار کنند، بگذارید ذهن ها سردرگم شود و تضادها ایجاد شود. . آنها تظاهر به نظام و انقلاب می کنند و سپس اعتقادات خود را تحمیل می کنند.

رئیس تئوریسین سیاسی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در ادامه به مولفه های اجرای جهاد تبیینی اشاره کرد و گفت: برای درک جهاد تبیینی با نگرش ولایت مداری باید به مولفه ها توجه کرد و تحقق این امر مهم است. جهاد تبیینی وظیفه ماست که مهمترین آن آشنایی با نظام فکری، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای اجرای آن است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.