دموکرات های بایدن به مشاغل کوچک آمریکایی اعلام جنگ کرده اند

دموکرات های بایدن به مشاغل کوچک آمریکایی اعلام جنگ کرده اندهزاران کسب و کار کوچک در آمریکا در آستانه تعطیلی دائمی قرار دارند و دموکرات ها در واشنگتن در آستانه آخرین فشار به آنها هستند. نتیجه پارگی بیشتر بافت اجتماعی ما و از دست دادن دائمی مشاغل طبقه کارگر خواهد بود.

طی چند ماه گذشته ، مشاغل کوچک تا آنجا که می توانند پشتکار داشته اند و تا پایان برنامه های رفاهی “موقت” که افراد را از کار دور می کند ، ادامه داده اند. اما اگر تردیدی وجود داشته باشد که هدف نهایی دموکراتها نه افزایش موقت برای آمریکاییانی که بیشتر از تعطیلی ها آسیب دیده اند ، بلکه گامی محاسبه شده به سوی کنترل دولت و سوسیالیسم است ، پیشنهاد مالیات و هزینه 4.3 تریلیون دلار پیشنهاد همه چیز را حذف می کند (4.3 تریلیون دلار هزینه واقعی ، همانطور که در کمیته بودجه آموختیم).

امروز در هر خیابان اصلی یا خیابان شهری در آمریکا قدم بزنید و با علامت درخواست کمک ، مشوق های شغلی یا پیشاپیش عذرخواهی برای ساعات کوتاه و دیرکردن خدمات به دلیل کمبود نیروی انسانی ، علامت بعد از علامت را مشاهده خواهید کرد. نزدیک به 11 میلیون شغل در سراسر کشور وجود دارد و مشاغل کوچک ما در تلاش هستند تا پس از لغو تعطیلی ها ، روی پای خود باز گردند.

اما کارگران کجا هستند؟ پاسخ کوتاه این است که دولت بایدن بیشتر علاقه مند به ادبیاتی است که هزینه بیشتری برای ماندن در خانه پرداخت کند تا بازگشت به سر کار. از زمان روی کار آمدن ، رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات ها در کنگره ، دولت بزرگ را بر فیش حقوقی دریافتی اولویت داده اند.

برنامه مالیاتی و هزینه ای دموکراتیک این مشکل را حل نمی کند. این پیشنهاد اعتبار مالیاتی کودکان را که ما می شناسیم حذف می کند و بدون نیاز به کار ، رفاه را جایگزین می کند. جمهوریخواهان معتقدند که خانواده پایه و اساس یک جامعه قوی است ، به همین دلیل است که ما در گذشته از افزایش اعتبار مالیات کودکان حمایت کرده ایم. اما ما همچنین می دانیم که کار هدف را مشخص می کند و هیچ دولت جایگزینی برای شغل و درآمد کسب شده وجود ندارد.

دولت با لغو بند کار ، خود را در رقابت با مشاغل کوچک قرار می دهد. و همانطور که سال گذشته نشان داد ، مشاغل کوچک که با حاشیه های محدود کار می کنند با ماشین چاپ دولتی یا دستگاه مجوز مطابقت ندارند.

یکی دیگر از آثار مضر 4.3 تریلیون دلار هزینه های دولت تورم مداوم است. برای آمریکایی ها خوب است که پول بیشتری در جیب خود داشته باشند ، اما بهترین راه برای رسیدن به این هدف ، کاهش مالیات است ، نه سیاست های کار اشتباه و یارانه هایی که دلارها را بی ارزش می کند.

با صرف هزینه های بیش از 2 تریلیون دلار در سال جاری ، اقتصاد ما با بالاترین نرخ تورم در 13 سال اخیر روبرو است. این به معنای افزایش قیمت کالاهای روزمره برای خانواده ها و مشاغل است. این فقط یک شاخص برای اقتصاددانان نیست: “Sysco ، یکی از بزرگترین توزیع کنندگان مواد غذایی کشور ، در آخرین گزارش سه ماهه خود تورم قیمت مواد غذایی را 10.2 درصد نشان داد ، افزایش هایی که به نوبه خود به رستوران ها و مشتریان رستوران ها منتقل شد.” واشنگتن پست گزارش داد

علاوه بر این ، حتی افزایش دستمزد برای کارگران با دستمزد پایین با این هزینه های مصرف بیشتر نفی می شود. یک برنامه دموکراتیک که به طور مصنوعی تقاضا را از طریق محرک های دولتی افزایش می دهد ، در حالی که عرضه را از طریق بحران خود اشتغالی و هزینه های بالای انرژی کاهش می دهد ، فقط این وضعیت را تشدید می کند.

سرانجام ، دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای بزرگترین افزایش مالیات در تاریخ هستند. عنوان اصلی افزایش نرخ مالیات شرکت است که بر همه مشاغل و در نهایت کارکنان آنها تأثیر می گذارد. در سال 2017 ، جمهوریخواهان کنگره و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، نرخ شرکت ها را از 21 درصد به 21 درصد کاهش دادند و در نتیجه بزرگترین اقتصادی را که در یک نسل شاهد بودیم ، به ارمغان آورد. مشاغل و دستمزد در سطوح تاریخی برای آمریکایی ها در طیف اجتماعی و اقتصادی افزایش یافته است.

برنامه بایدن و دموکرات ها نرخ مالیات بر شرکت ها را به 26.5 درصد افزایش می دهد ، به دور از “حداقل مالیات جهانی” 19 درصدی که مشاغل بیشتری را در خارج از کشور ایجاد می کند و تولید و نوآوری را در آمریکا تضعیف می کند.

دموکرات ها استدلال می کنند که شرکت های بزرگ می توانند پول بیشتری پرداخت کنند. اما جدا از ریاکاری آنها که منجر به کسرهای جدید برای موقوفات دانشگاه ثروتمندی مانند هاروارد شد ، برنامه آنها به مرد جوان آسیب می رساند. این طرح با حذف کسورات مالیاتی و افزایش تقریباً 4 درصدی مالیات برای صاحبان مشاغل که به عنوان “نامزد” عمل می کنند ، مشاغل کوچک را که از مارس 2020 با مشکل دست و پنجه نرم می کنند – و مشاغل جدید ایجاد شده از زمان همه گیری تحت فشارهای مالیاتی فرض شده را در معرض خطر قرار می دهد.

به عنوان مالک سابق یک تجارت کوچک ، می دانم که این شرایط پایدار نیستند. آمریکایی ها لیاقت تحمل بار سیاست هایی را ندارند که در واشنگتن اعمال می شود و هیچ گاه تأثیرات آنها را احساس نمی کند و هر ماه دستمزد سلامت دریافت می کنند.

ایده دموکرات ها در مورد برنامه اقتصادی این است که شهروندانی را که برای کشور ما تولید می کنند و برای تأمین هزینه های خانواده خود کار می کنند مجازات کند ، در حالی که به خود و دیگران در خانه ماندن پاداش می دهد.

نماینده کوین مک کارتی (R-CA) رهبر اقلیت مجلس نمایندگان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *