دکتر آرتورو بریتو ، CMO سابق و EVP صندوق سلامت کودکان ، به عنوان رئیس و مدیرعامل برمی گردد


در ماه سپتامبر ، Arturo Brito MD ، MPH ، سومین رهبر سازمان 34 ساله ما می شود. دکتر بریتو ، متخصص اطفال جامعه با تمرکز بر سلامت جمعیت ، در بحبوحه همه گیری بی امان به ما ملحق می شود و در حالی که صندوق سلامت کودکان مسیر جدیدی را پیش می گیرد. برای ملاقات با رهبر جدید ما با ما همراه باشید.

مصاحبه با María de los Ángeles Corral ، معاون رئیس بازاریابی و ارتباطات

افرادی که از شما اطلاع ندارند چطور؟

من در کوبا متولد شدم و در هفت سالگی از نیکاراگوئه به ایالات متحده مهاجرت کردم. به عنوان یک مهاجر ، من شاهد مشکل خانواده ام بودم. این تجربه به من حساسیت بیشتری در مورد اینکه چگونه نژادپرستی ، بیگانه هراسی ، همجنس هراسی و سایر انواع تبعیض می تواند مانع رفاه کودکان و خانواده ها شود ، ارائه کرده است. از سوی دیگر ، من همچنین آموخته ام که در صورت فراهم شدن فرصت ، اکثر افراد به احتمال زیاد موفق خواهند شد.

این فقط در مورد عدالت نیست ، بلکه در مورد آنچه برای کشور مفید است نیز می باشد: وقتی اطمینان حاصل کنیم که همه کودکان فرصت دستیابی به پتانسیل خود را دارند ، ما آینده کشور خود را تأمین می کنیم.

بزرگترین اشتیاق شما چیست؟

تمام دوران حرفه ای من به افراد کم خدمت اختصاص داده شده است. هر والدین یا مراقبانی بهترین ها را برای فرزند خود می خواهند و دسترسی به مراقبت های بهداشتی بخشی از آن است. اما این همه ماجرا نیست این همچنین در مورد اطمینان از مسکن مناسب و فرصت های آموزشی با کیفیت از همان دوران کودکی است. سلامت مطلوب عبارت است از پیوند دسترسی به خدمات جامع سلامت با این و سایر نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت.

من تمرینات بالینی را دوست داشتم ، اما به تدریج به دنبال راه حل هایی از پایین به بالا (پرداختن به مسائل در اصل آنها) برای حمایت از پزشکانی مانند آنها در شبکه ملی CHF بودم. هر روز ، ارائه دهندگان شبکه ملی تمام تلاش خود را برای حمایت از کودکان و خانواده ها در برخی از حاشیه نشین ترین کشورهای ما انجام می دهند. من مشتاقانه منتظر بازگرداندن آنها و همکاری با یکدیگر برای تبدیل کار آنها در زمینه حمایت و سیاست م aroundثر در مورد سلامت کودکان هستم.

چرا به CHF بازگشتید؟

صندوق سلامت کودکان یک سازمان شگفت انگیز است که دارای گروهی از شرکای ملی اختصاص داده شده مانند دیگران است: پزشکان اطفال ، پرستاران ، ارائه دهندگان سلامت روان ، دندانپزشکان ، مددکاران اجتماعی و دیگران ، که برای ارائه خدمات جامع به کودکان و خانواده ها در سراسر کشور با هم همکاری می کنند. همکاری مجدد با آنها باعث افتخار است.

CHF همچنین دارای بازوی حمایتی و سیاستی است که فرصت هایی را در سطح ایالتی و ملی برای ایجاد تغییرات پایدار و جامع ارائه می دهد که سلامت و رفاه کودکان و خانواده ها را در سراسر کشور بهبود می بخشد. شرکای CHF در شبکه ملی نه تنها نیازهای کودک را برآورده می کنند. آنها در زمینه خانواده و اجتماع با کودک برخورد می کنند. آنها به طور کلی به سلامت می پردازند.

با توجه به همه گیری بهداشت عمومی فعلی ، برای شما به عنوان رهبر جدید CHF چه چیزی مهم است؟

مطبوعات زیادی در مورد م diseaseلفه بیماری های عفونی COVID-19 وجود دارد و تمرکز زیادی بر فاصله گذاری اجتماعی و واکسیناسیون افراد ، همانطور که باید ، وجود دارد. فقط نگرانم که تمرکز کافی بر سلامت روانی کودکان و خانواده ها نداریم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه کودکان و خانواده ها به سلامت روان و سایر خدمات حمایتی دسترسی دارند.

چه مشکلات اجتماعی فعلی بر سلامت کودک تأثیر می گذارد؟ و چه نقشی در صندوق سلامت کودکان برای رسیدگی به آنها می بینید؟

مسکن نامناسب ، کمبود وسایل نقلیه ، نبود فرصت های آموزشی ، نژادپرستی ، سرب و سایر سموم محیطی ، خشونت در محله و سایر موارد بر سلامت تأثیر می گذارد.

و سپس یک ضربه وجود دارد. ما باید بیشتر بر علل اصلی بیماری ها مانند تجربیات نامطلوب دوران کودکی (ACE) تمرکز کنیم که همه جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد. اگرچه تروما بخشی از زندگی است ، اما نداشتن منابع برای کمک به کودکان برای مقابله با ضربه می تواند بر سلامت جسمی و روانی آنها در طول زندگی تأثیر بگذارد. ما تلاش خواهیم کرد تا درس های موجود را به حمایت و تغییر سیاست موثر تبدیل کنیم. ما راه حل های پایین به بالا را برای جلوگیری از وقوع ACEs تا آنجا که ممکن است ، شناسایی کرده و منابع لازم را برای کمک به خانواده ها و جوامع برای حل آنها ارائه می دهیم.

نژادپرستی و تعصب ضمنی در سیستم مراقبت های بهداشتی بدون شک بخشی از این مشکل است. برای رسیدگی به این موضوع ، CHF تلاشهای خود را در زمینه عدالت سلامت در اولویت قرار داده است و برای پیشرفت در این زمینه با دیگران همکاری خواهد کرد.

بزرگترین درس شما چیست؟

یک دهه از آخرین کار من در CHF می گذرد. در آن دوره ، من در مورد اهمیت مشارکت با دولت ، امور خیریه و جامعه چیزهای زیادی آموختم. از طریق این مشارکت ها است که ما سیستم های ملت خود را به نفع کودکان و خانواده ها تغییر می دهیم.

بیانیه مطبوعاتی اعلام انتصاب دکتر بریتو را بخوانید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *