دکتر مری باست ، کمیسر بهداشت سابق شهر نیویورک به عنوان کمیسر جدید بهداشت ایالت نیویورک منصوب شد

دکتر مری باست ، کمیسر بهداشت سابق شهر نیویورک به عنوان کمیسر جدید بهداشت ایالت نیویورک منصوب شد


دکتر مری باست ، کمیسر سابق اداره بهداشت و سلامت روان شهر نیویورک ، امروز به عنوان کمیسر جدید وزارت بهداشت منصوب شد. انتصاب وی از اول دسامبر اعمال می شود.

فرماندار ایالت نیویورک می گوید: “بهبودی ما از این همه گیری نیاز به رهبری و تخصص دو آزمایشگاه برای بهبود برابری سلامت و دسترسی به سراسر ایالت دارد و دکتر باستت به خوبی مجهز است تا در این لحظه حساس اداره بهداشت ایالت نیویورک را رهبری کند.” کتی هوخول در اطلاعیه ای اعلام کرد. به “هنگامی که من به عنوان فرماندار سوگند یاد کردم ، متعهد شدم که تیمی با استعداد با مهارت ، دانش و تجربه ایجاد کنم تا از شیوع COVID-19 جلوگیری شود ، زندگی ما به حالت عادی برگردد و دولت ما به جلو حرکت کند. دکتر باستت هم متخصصان بهداشت عمومی و هم یک کارمند نمونه دولتی ، و من مشتاقانه منتظر همکاری با او برای حفظ ایمنی و سلامت نیویورکی ها هستم. ”

باست در بیانیه ای گفت: “همه گیری اهمیت بهداشت عمومی را برجسته کرده و در عین حال نابرابری های ناشی از نژادپرستی ساختاری را آشکار کرده است.” “همانطور که ما برای پایان دادن به همه گیری حرکت می کنیم ، ما یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک کشور عادلانه تر برای همه نیویورکی ها داریم. من مشتاقانه منتظر همکاری در این زمینه با فرماندار هوخول و تیم وزارت بهداشت هستم.”

باست در حال حاضر مدیر مرکز بهداشت و حقوق بشر فرانسوا-خاویر باگنو در دانشگاه هاروارد و پروفسور مدرسه بهداشت عمومی هاروارد T.H. Chan است.

او قبلاً به عنوان کمیسر بهداشت شهر نیویورک زیر نظر شهردار بیل دو بلاسیو از سال 2014 تا 2018 مشغول به کار بود. قابل توجه ، او پاسخ بخش را به ابولا ، بیماری لژیونرها و اپیدمی مواد مخدر رهبری کرد و به طور فزاینده ای بر سلامت روان متمرکز شد و سعی کرد آن را تعطیل کند. پایین. شکاف های بهداشتی بین محله های غنی و فقیرنشین شهر.

استعفای باست از وزارت بهداشت شهر نیویورک در حالی انجام شد که توسط اداره تحقیقات در مورد افزایش سطح سرب خون در کودکان ساکن در NYCHA انجام شد. در تابستان 2018 ، مشخص شد که بیش از 1000 کودک که در خانه های عمومی زندگی می کنند از سال 2012 دچار مسمومیت با سرب شده اند.

کمیسر بهداشت فعلی ، دکتر هوارد زاکر ، هفته گذشته اعلام کرد که از این سمت کناره گیری می کند. زاکر از نزدیک با اندرو کوئومو فرماندار سابق هم پیمان بود و در واکنش به همه گیری ایالت به طور برجسته ای حضور داشت. در یک نامه استعفازاکر تصریح کرد که در زمانی ترک می کند که کشور در زمینه مقابله با ویروس کرونا پیشرفت چشمگیری داشته است.

همانطور که گاتهامیست گزارش داد ، منابع در وزارت بهداشت ایالت گفتند که زاکر در فرهنگ سمی ناشی از اتاق اجرایی در کومو نقش داشته است و گفت که او ضعیف در ارتباط با تصمیمات اصلی سیاست سلامت کارکنان و بخشهای بهداشت محلی است. انتظار می رود که او در انتقال باست کمک کند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *