دیدار هفته دوم لیگ یک تیم های سایپا و فجارپاسی و خیبر خرم آباد در ایستارا


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال روز جمعه برگزار می شود. حساس ترین دیدار تیم های فجر شهید سپاسی و خیبر خرم آباد در شیراز خواهد بود. فجری ها در این فصل به لیگ یک سقوط کرده اند و خیبر خرم آباد نیز خود را یکی از مدعیان اصلی صعود می داند. دو تیم در هفته اول به تساوی رسیدند و حالا به دنبال اولین برد خود هستند.

سایپا که در هفته اول برد خوبی داشت میزبان شهرداری آستارا بود. دو تیم در دو بازی رفت و برگشت فصل گذشته با تساوی بدون گل متوقف شدند. شهرداری ایستارا در هفته اول مقابل مس رفسینجان به تساوی بدون گل دست یافت. البته فصل گذشته گفته می شد شهرداری ایستارا در این فصل سه امتیاز منفی در کارنامه خود دارد زیرا در هفته آخر بازی نکردند.

پارس جنوبی هفته گذشته در خرم آباد مقابل خیبر با دفاعی محکم یک امتیاز گرفت و این هفته به مصاف مس شهربابک خواهد رفت. پارس جنوبی سابقه حضور در لیگ برتر را دارد و احتمالاً در این فصل به دنبال بازگشت به رده اول فوتبال داخلی است، هرچند رقابت سختی را پیش رو دارد.

شمس آذر با غلبه بر تیم خوشه طلایی ساویا با 4 گل لیگ را قدرتمند آغاز کرد و حالا میهمان تیم بابل دریا است. سعید دخی سرمربی شمس آذر به دنبال اثبات توانمندی خود در کادر مربیگری است و در صورت پیروزی شمس آذر در این هفته، این تیم قزوینی کم کم خود را به عنوان یک مدعی معرفی می کند.

امید وحدت خراسان هفته گذشته با باز نشدن پنجره نقل و انتقالات با نتیجه 3 بر صفر شکست انضباطی را متحمل شد. این تیم که سابقاً شهر خودرو بود، در هفته دوم میزبان تیم تازه ادغام شده خلیج فارس ماهشهر خواهد بود. فصل گذشته خلیج فارس در لیگ دو حضور داشت اما در جام حذفی شگفتی ساز شد.

خوشه طلایی محفوظ با مهدی پاشازاده در هفته اول شکست سنگینی را متحمل شد و این هفته این شانس را دارد تا مقابل تیم تازه وارد چادرملو اردکان دوباره آبروی خود را بازگرداند.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

جمعه 11 سپتامبر

آرمان گوهر سرجان – چوک تلاش / ساعت 18:30 ورزشگاه امام علی سرجان

شهر خدرو مشهد – خلیج فارس ماهشهر / ساعت 18:30 مشهد، ورزشگاه سومان الائمه

رایکا بابل – شمس آذر قزوین / ساعت 18:45 ورزشگاه شهدا ساری

فجرسپاسی شیراز – خیبر خرم آباد / ساعت 18:45 ورزشگاه حفیظه شیراز

شهرداری ایستارا – سایپا تهران / ورزشگاه وحدت ایستارا ساعت 19:00

شهرداری حمدان – وان پراس اصفهان / ساعت 19:00 ورزشگاه حاجی بابایی حمدان

خوشه طلایی محفوظ – چادرملو اردکان / ساعت 19:00 ورزشگاه یادگار امام قم

پارس جنوبی جم – مس شهربابک / ساعت 19:15 ورزشگاه تختی جم

کاشال ملتانی – کاشال خوزستان / ساعت 19:30 در ورزشگاه فوتبال اهواز

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.