دین محمدی: امیدوارم قهرمانی استقلال تکرار شود/ بهترین گزینه مربی خارجی است


سیرز دین محمدی گفتوگو وی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره قهرمانی استقلال با رکورد خوب در لیگ بیست و یکم، اظهار داشت: استقلال شایسته قهرمانی بود زیرا بین مدیریت کارکنان و بازیکنان برای رسیدن به این عنوان رابطه خوبی داشتند.

هافبک سابق استیگال درباره دعوت به جشن قهرمانی گفت: من دعوت شدم و دعوتم کردند اما از قبل می دانستم که ارتباطی ندارد و ما را به ورزشگاه راه نمی دهند. برای همین نرفتم. مشکلی پیش آمد و به سربازان سابق شما توهین شد.

وی درباره انتظار هواداران برای تکرار قهرمانی گفت: امیدوارم این قهرمانی تکرار شود. همانطور که پرسپولیس 5 سال است قهرمان می شود، امیدوارم استقلال 5-4 بار قهرمان شود.

دین محمدی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی و اینکه برخی فکر می کنند جدایی او از تیم آسیب می بیند، گفت: این تصمیم خودش است و باید به تصمیم او احترام بگذاریم. این مشکل را باید از خودتان پرسید زیرا خودتان این تصمیم را گرفتید.

پیشکسوت استیگال که در حال مذاکره با استراماسیونی و لسیسکو برای هدایت این تیم در فصل جدید است، گفت: بهترین گزینه مربی خارجی است. هر مربی ایرانی تحت فشار روانی است.

او در حمایت از اتحاد آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای این تیم مهم است. کار کردن در این مواقع سخت است. معتقدم باید بازیکنان خوب و حرفه ای در خط حمله جذب شوند.

دین محمدی درباره عملکرد مدیریتی باشگاه استقلال در فصل گذشته گفت: مدیریت باشگاه کار خوبی انجام داد. او می داند که چگونه این کار را انجام دهد و این کار را به خوبی انجام می دهد.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.