دیوارهای داخل سرویس MAT توسط بخش تصحیح اصلی - مشخصات ذهن باز

دیوارهای داخل سرویس MAT توسط بخش تصحیح اصلی – مشخصات ذهن باز


سابقه برنامه

در اوایل سال 2019 ، جانت میلز فرماندار مین فرمان اجرایی را امضا کرد که منابع دولتی را به اداره اصلاحات مین (MDOC) هدایت می کند تا به ساکنان آگاه به عدالت که با اعتیاد به مواد مخدر مبارزه می کنند کمک کند. پس از اخذ تأیید فرماندار ، رایان ترنل ، معاون کمیسر ، که ناظر بر برنامه است ، کارکنان همه سطوح وزارت برنامه ریزی و همکاری بین المللی را گرد هم آورده است تا در کمیته راهبری شرکت کنند تا برنامه و روشهای اجرای MAT درمانی برای ساکنان را ترسیم کند. به این کمیته متشکل از پرسنل امنیتی ، پرستاران ، مدیران پرونده ، مدیران ، پزشکان و متخصصان درمان اجتماعی بود. یک قطعه مهم گوش دادن به نگرانی های افسران امنیتی بود که نگران بودند درمان با کمک دارو (MAT) شبیه کالای قاچاق است که توسط وزارت تجارت خارجی ممنوع شده است.

خدمت به مردم

خدمات آزمایشی MAT در مین در چهار مورد از شش مرکز اصلاحی بزرگسالان در ایالت آغاز شد که بر مراقبت از ساکنینی که استانداردهای پزشکی را رعایت می کردند و 90 روز از تاریخ آزادی آنها بود متمرکز بود. این برنامه آزمایشی بر اطمینان از تداوم مراقبت از ساکنان متمرکز شده بود به طوری که پس از آزادی مراجعه کننده ، آنها برنامه ای محکم برای ادامه درمان و مشارکت با برنامه های اجتماعی مانند حمایت از همسالان ، کاهش آسیب و گروه های بهبود جامعه داشتند. تا نوامبر 2019 ، این اداره دسترسی MAT را به تأسیسات پنجم گسترش داد و سه ماه بعد ، در فوریه 2020 ، دسترسی MAT را به ششمین تسهیلات باقی مانده ، تعزیرات ایالت مین ، گسترش داد.

کمتر از یک سال از شروع آزمایش می گذرد ، MDOC برنامه MAT را مجدداً گسترش داده است تا انواع مختلف بوپرنورفین و نالترکسون را برای شش ماه از تاریخ انتشار آنها در اختیار ساکنان قرار دهد و برای افرادی که قبلاً در MAT هستند ، از جمله متادون ، تعمیر و نگهداری کند. تا مه 2021 ، معیارهای واجد شرایط بودن شامل ساکنانی شد که هنوز دو سال فرصت داشتند تا آزاد شوند. امروزه خدمات MAT بدون در نظر گرفتن طول مدت مجازات برای همه ساکنان سیستم اصلاحی مین در دسترس است. MDOC با حدود 100 نفر ساکن آغاز شد و اکنون سالانه به حدود 700 نفر از ساکنان بالغ می رسد.

هزینه های برنامه و سرمایه گذاران

هزینه های مربوط به آزمایش اول سال در طول سال مالی 2020 بالغ بر 1.2 میلیون دلار بود و شامل 450،000 دلار بودجه از طریق مشارکت با اداره بهداشت رفتاری مین (OBH) و گوردون اسمیت ، مدیر پاسخ به مواد افیونی مین بود. با گسترش در سال 2021 ، هزینه ها همانطور که انتظار می رفت افزایش یافت ، اما کمتر از حد انتظار بود و در مجموع نزدیک به 930،000 دلار بود. هزینه های جاری برای این سرویس تقریباً 1.5 میلیون دلار خواهد بود ، که حدود 500000 دلار کمتر از آنچه در ابتدا پیش بینی شده بود ، و هزینه های افزایشی مربوط به گسترش کلی است.

عملکرد و معیارهای برنامه

همانطور که مین هزینه های مربوط به این سرویس ثابت را ارزیابی می کند ، این بخش می تواند از پول بافته شده از آژانس های ایالتی و فدرال استفاده کند ، از کل پس اندازهای حاصل از هزینه های کمتر از داشتن جمعیت سالم تر استفاده کند و گزینه ایجاد برنامه درمان تریاک در این مرکز ، که به گفته برخی متخصصان اعتیاد مقرون به صرفه ترین روش برای تجویز متادون به ساکنان است. علاوه بر درمان ، کارکنان MDOC بر کاهش انگ درمان بهبود اعتیاد در جمعیت تمرکز کردند. به عنوان مثال ، کارکنان برای تغییر زبان گفتار و مستندات خود به زبانی بدون انگ ، زبان اول شخص ، با استفاده از اصطلاحاتی مانند “ساکن” ، “مراجعه کننده” و “فرد مبتلا به اختلال مصرف مواد” تلاش کرده اند. MDOC انگ انگ را حذف کرده است. کلماتی مانند “زندانیان” و آزمودنی ها و معتادان به مواد مخدر.

موفقیت

در آینده ، MDOC قصد دارد دسترسی جهانی به MAT را ادامه دهد و سایر نیازهای قابل تعویض مردم مانند درمان هپاتیت C را برطرف کند.

اطلاعات کلی

دفتر مرکزی وزارت اصلاحات مین
25 تایسون درایو ، طبقه 3
ایستگاه خانه دولتی 111
آگوستا ، ME 04333
(207) 287-2711
https://www.maine.gov/corrections/home

کادرهای کلیدی

رندال لیبرتی ، کمیسر
رایان تورنل ، دکترا ، معاون کمیسر
گری لاپالانت ، مدیر عملیات
سوزان گاگنون ، مدیر اصلاحات جامعه بزرگسالان
آنا بلک ، مدیر امور دولتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *