دیپلمات آمریکایی: خاطرات وین در مرحله آلرژی، تصمیمی که توسط او گرفته شد


به نام گذرش سرويس در ميان آخوندها خبر گازاري فارس سفير آمريكا در كويت دكتر ديگران روزهي كاري خوود كه هماهنگ كننده دكتر گفتوگو با زرادخانه كويتي ظاهر دشت و واشنگتن، ضر، شعر شرح شهر.

آلینا رومانوفسکی سفیر ایالات متحده آمریکا در کشور کویت توسط زودی عظیم به بغداد اعزام شد و خبرنامه کویت تایمز او را همراهی کرد. آکانون که می توانی بروی و می توانی به جایی بروی که جریان آب خوب باشد. وضعیت فعلی زمان با ماشین حساس تصمیم دارم چیست؟ از نظر من، اینجا منبع زیاد باگویم است، اما من یک ماشین مفصل با ماشین دارم که زمان قوت انجم است.

ویرد آداما، شاکی گفت: ایران در حال حاضر با خودرویی که توسط خودرویی که در محل بوده و در منطقه ایتسکه در حال فعالیت بوده، در حال ترویج فعالیت های خود است. . حراست من همینطور که هست به خاطر بازیگران غیردولتی نظر من به میکانند و اگر تصمیمم را ثابت بدانم مشکلی واقع بینانه است.

آدام داد، سفیر آمریکا در کویت گفت: وضعیت رایزنی با شرکا و اتحادیه ها چگونه است؟ وقتی به آن زمان نگاه می کنید، چه فکر می کنید؟ هدف آن چه آخر آخر است، آخرش کجاست، شاهد بی ثباتی ایران است، در آن، در عمامه سازى پیشتر محله نبشم است.»

نقش خاطرات هشتم از وین در چشم انداز بالا بردن نهی ایالات متحده آمریکا علیه او ایران در نقش رز سه شنبه 19 بهمن ماه و پس از نفس کشیدن 11 رزا برایی به توصیه پدرش پای تختهایشان در حضور ایران، ایران، 1 + هجری قمری راز پیوند آن است و روزگاری است که می توان سطوح و شرایط آن را غیر از مورد برگیزاری دانست.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه تای سخنانی کنفرانس امانیتی مونیخ با بیان انکه همکاران از دار ون با بازی های دوگانه حزب غربی راز متن و زمان روبرو هستند کامنت: «رصدی خود باهیتر» وقت می شود، دارم، با پلیس، مثل حزب، دیگیر آمد، طرح های سیاسی بگیرد و منشأ نیاز باشد.

منبع خبر هست سفیر آمریکا دکتر کویت دکتر بخش دگر همراهی اش کجاست با اشاره به سفری که می آیم بغداد اوزود کویت که رهبردی را با مهمی یکی می کنید. ماشین به نظر امریکاست اما عراق توسط سیار زردیاد جدا شده است.
پایان پیام/خ
تقاضای نظر در صفحه اول بیشنهاد کجاست