دی بلاسیو از رایکرز دیدن می کند و از "تأثیر واقعی" مداخله شهر در بحران دفاع می کند

دی بلاسیو از رایکرز دیدن می کند و از “تأثیر واقعی” مداخله شهر در بحران دفاع می کند


شهردار بیل دو بلاسیو روز دوشنبه از جزیره رایکرز دیدن کرد ، این اولین سفر او به بازداشتگاه در بیش از چهار سال گذشته در میان بررسی های فزاینده در زمینه مدیریت بحران در مجموعه زندان بود.

در مجموع 12 نفر از زندانیان زندان های شهر نیویورک از ابتدای سال جاری میلادی فوت کرده اند ، از جمله زندانیانی که در زندان فوت کرده اند یا به بیمارستان منتقل شده اند.

این تور ، که شهردار هفته ها به تعویق انداخته بود ، پس از بازدید سایر مقامات منتخب از رایکرز ، که با داستانهای تلخ زندانیان محروم از غذا ، دارو و دارو بازگشتند ، انجام شد. تا دسترسی به حمامبه

در مقابل ، شهردار از شرایط داخل مجموعه زندان دفاع کرد و استدلال کرد که مداخلات اخیر وی در کنفرانس مطبوعاتی در جزیره “تأثیر واقعی” داشته است. وی از افشای جزئیات آنچه در طول تور دو ساعته خود دید ، خودداری کرد ، اما گفت که با زندانیان یا کارکنان زندان صحبت نمی کند.

دی بلاسیو گفت: “این نتیجه نهایی است: ما تغییرات زیادی داریم که باید انجام دهیم.” “آنچه من برای دیدن به اینجا آمده ام این است که کارهایی برای فوراً حل مشکلات انجام می شود.”

وی افزود: “وظیفه ما این است که هر کاری را که می توانیم در یک ساختار خراب انجام دهیم.”

شهردار گفت که تغییرات کوتاه مدت شامل بهبود مراقبت های بهداشتی برای زندانیان و تسریع روند جذب است که با تاخیر و ازدحام بیش از حد مواجه شده است. هفته گذشته ، عیسی عبدالکریم ، مرد 41 ساله ای که به دلیل نقص فنی در زندان بود ، به گفته وکیل وی پس از 10 روز نگهداری در سلول پذیرایی بدون غذا و دارو جان سپرد.

د بلاسیو گفت ، پس از افزودن کارکنان و فضای اقامتی جدید ، متوسط ​​اقامت در حال حاضر کمتر از 10 ساعت است. اما طرفداران زندانیان زندان و کارکنان این زندان این اعداد را زیر سال بردند.

مرکز James A. Thomas در Rikers

فلش

مرکز James A. Thomas در Rikers

جیک اوفنهارتز / گوتامیست

بنی بوسیو ، رئیس اتحادیه که نماینده افسران اصلاحات است ، بلافاصله پس از کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که شهردار از سفر سلامتی به رایکرها دیدن کرده است.

بوسیو می گوید: “شما می توانید بوی رنگ جدید را حس کنید – ورودی آن کاملاً تمیز شده بود ، بنابراین او چیزی ندید.” “همه آن را شکر پوشانده بود.”

شهردار بیشتر بحران را به گردن اتحادیه می اندازد و آنها را متهم می کند که باعث کند شدن کار شده است که باعث شده تا 20 درصد از کارکنان رایکرز در هفته های اخیر از کار بیکار شده و به گسترش ناآرامی ها کمک کند.

کمیسر اصلاحات وینسنت چیرلدی روز دوشنبه گفت درصد کارگران در مرخصی استعلاجی یا بدون مرخصی استعلاجی در روزهای اخیر کاهش یافته است. وی افزود که این شهر “به تدریج” سه شیفت کاری در بین کارگران تعمیرکار را کاهش می دهد ، که یکی از موضوعات اصلی مورد اختلاف اتحادیه است.

بیشتر بخوانید: بحران در رانندگان: چگونه قضات شهر نیویورک جمعیت زندان شهر را افزایش می دهند

شیرالدی همچنین اذعان کرد که کارکنان کافی برای دسترسی زندانیان به امکانات تفریحی وجود ندارد ، اما گفت که همه واحدهای مسکونی در حال حاضر برخی برنامه های داخلی را در اختیار دارند.

شیرالدی افزود: “اوضاع به وضوح بهبود یافته است.” من هنوز فکر می کنم کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و قرار است آن کار را انجام دهیم. “

دی بلاسیو گفت که می خواهد تعداد زندانیان – که در حال حاضر 5686 نفر است – را به کمتر از 5000 نفر برساند. اما او با استفاده از قدرت خود برای آزادی زندانیان غیر خشونت آمیز که مشروط مشروط را نقض می کنند ، مقاومت کرده و معتقد است که این امر منجر به کاهش جمعیت “تغییر بازی” نمی شود. ظاهراً او پس از دیدار روز دوشنبه نظر خود را تغییر نداده است.

پیشتر در روز دوشنبه ، دموکرات های مجلس نمایندگان از دو بلاسیو خواستند تا کنگره را درباره شرایط جزیره رایکرز مطلع کند. روز جمعه ، گروه متفاوتی از مقامات نامه ای را توزیع کردند که در آن شرایط زندان “بحران انسانی” توصیف شده بود.

دو بلاسیو و چیرالدی گفتند که وضعیت در شهر تحت کنترل است و نیازی به مداخله فدرال ندارد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *