رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به ویروس کرونا مبتلا شدند


را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، دارایی ها خبری شامگاه سه شنبه به وقت تهران اجتناب کرده اند ابتلای رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به بیماری عروق کرونر روده ها خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری ارمنستان، ریاست جمهوری آلمان ادعا کرد کدام ممکن است فرانک والتر اشتاین مایر رئیس جمهور آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش به ویروس کووید-19 مبتلا شدند. این 2 کدام ممکن است ساده علائم خفیف کرونری داشتند، بلافاصله در قرنطینه قرار گرفتند. اشتاین مایر اجتناب کرده اند سال 2017 رئیس جمهور آلمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد تشریفاتی ایفا می تنبل. او 2 بار شناخته شده به عنوان صدراعظم آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان خدمت کرد.

همراه خود وجود افزایش مداوم بیماری عروق کرونر روده ها در آلمان، مقامات آلمان اکثر محدودیت‌های اعمال شده برای ویروس کرونا را لغو کرده است. در آلمان، بیش اجتناب کرده اند 222000 مورد جدید بیماری عروق کرونر روده ها در 24 ساعت قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این 264 فوت گزارش شده است.

دویچه وله گزارش می دهد کدام ممکن است بر ایده مبانی جدید، نیازی به ماسک در فروشگاه مواد غذایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدارس نخواهد بود.

برخی رسانه‌های آلمانی نوشتند کدام ممکن است بر ایده نظرسنجی‌ها، اکثریت قریب به اتفاق آلمانی‌ها موافق محافظت مبانی کنونی کرونا هستند. استفان ویل، عالی مقام ارشد در نیدرزاکسن، ذکر شد کدام ممکن است تنظیم مبانی برای مدیریت کارآمد کرونا در بلند مدت سخت {خواهد بود}.

برخی متخصصان می گویند کدام ممکن است اروپا همراه خود موج عکس اجتناب کرده اند اپیدمی ها {به دلیل} افزایش انواع قربانیان اجتناب کرده اند ابتدای ماه مارس در اتریش، آلمان، سوئیس، هلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا مواجه است.

متخصصان علاوه بر این هشدار می دهند کدام ممکن است آمریکا قابل دستیابی است سریع موجی درست مثل آنچه در اروپا دیده تبدیل می شود را تخصص تنبل، احتمالاً {به دلیل} {محدودیت ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال کاهش مصونیت ناشی اجتناب کرده اند واکسن های تعدادی از ماه پیش.

آنتونلا ویولا، درک ایمونولوژی در دانشکده پادوا در ایتالیا ذکر شد: ممکن است همراه خود کاهش {محدودیت ها} موافقم، از پس اجتناب کرده اند 2 سال نمی توان آن را عالی وضعیت اضطراری در تذکر گرفت. وی افزود: ما 9 تنها نباید در نظر گرفته شده کنیم کدام ممکن است کووید تولید دیگری {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل اقدامات انصافاً حیاتی را انجام می دهیم کدام ممکن است عمدتاً برای ادغام کردن نظارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری مستمر اشیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت تلاش به استفاده اجتناب کرده اند ماسک در محل قرارگیری های بسته هر دو فوق العاده شلوغ است. ”

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید