رئیس جمهور از شهرستان های جنوب شرق استان تهران بازدید کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، سید عباس جهری معاون سیاسی اجتماعی وزیر و رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به سفر رئیس جمهور گفت:

وی ادامه داد: رئیس جمهور در این سفر از برخی پروژه های بزرگ این سه شهرستان بازدید خواهد کرد. همچنین نشستی با حضور رئیس جمهور، هیئت همراه، استاندار تهران و برخی مسئولان استانی و شهرستانی برای بررسی مسائل، مشکلات و نیازهای مختلف شهرستان های ورامان، پشوه و قرچک برگزار می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: اخیراً مصوبه جامع و کاملی برای تمامی شهرستان های استان تهران با حضور رئیس جمهور در شورای اجرایی استان تهران ارائه شده اما با حضور رئیس جمهور به تصویب رسیده است. رئیس جمهور. این سه شهر علاوه بر این مصوبات کلی، برای رسیدگی به مسائل خاصی در این سه شهر تصویب خواهند شد.

جوهری افزود: حجت الاسلام رئیسی پیش از این سفر از شهرستان های پردیس، شهریار، ملارد و قدس نیز بازدید کرده و در آینده از سایر شهرستان های استان تهران نیز دیدن خواهد کرد.

گفتنی است پیش از این بازدید، جلسات متعددی از کارشناسان در دفتر استاندار تهران و نهاد ریاست جمهوری برای بررسی اولیه موضوعات برگزار شد و اقدامات کارشناسان انجام شد.

انتهای پیام/ 67062
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.