رئیس جمهور بایدن در نیویورک و نیوجرسی سفر می کند و آسیب های سیل ناشی از طوفان گرمسیری ایدا را بررسی می کند


پرزیدنت جو بایدن روز سه شنبه در حال بازدید از شهرهایی در نیویورک و نیوجرسی بود که هفته گذشته طوفان گرمسیری ایدا طوفان کرد. رئیس جمهور پس از ورود به فرودگاه JFK صبح امروز به هیلزبورو ، شهرک نیوجرسی رفت ، قبل از بازگشت به کوئینز برای ملاقات با ساکنان و رسیدگی به موج های ادامه طوفان.

بایدن در کوئینز گفت: “ای کاش همه آمریکایی ها می توانستند با من در این کوچه قدم بزنند و افراد ویران شده را ببینند و با آنها صحبت کنند ، فقط با آنها صحبت کنید.” “هیچ کدام فریاد نمی کشیدند و شکایت نمی کردند. همه از من تشکر می کردند که اینجا هستم و امیدوارم بتوانم کاری انجام دهم … گاهی اوقات ، برخی اتفاقات بسیار بد رخ می دهد که تمایل دارند بهترین ها را در یک کشور و یک کشور به نمایش بگذارند.”

وی گفت: “تغییرات آب و هوایی تهدیدی برای زندگی و اقتصاد ما است.” “تهدید اینجاست. بهتر نمی شود. س isال این است که آیا می تواند بدتر شود؟ ما می توانیم از بدتر شدن آن جلوگیری کنیم. وقتی صحبت از بازسازی بهتر می کنم ، منظورم این است که شما نمی توانید آن را مانند قبل بسازید. آخرین طوفان ” کارشناسان “همه به ما می گویند این رنگ قرمز است. ملت و جهان در خطر هستند. این بیش از حد نیست. این یک واقعیت است.”

او وعده داد که تغییرات آب و هوایی و عواقب این چنینی را در اولویت دولت خود قرار خواهد داد: “پیام من به همه کسانی که با این ویرانی روبرو هستند: ما اینجا هستیم ، تا زمانی که این کار انجام نشود به خانه نمی رویم. ما ادامه خواهیم داد. فریاد بزنید تا در اینجا پیشرفت واقعی داشته باشید. “

بایدن در نیویورک با استاندار کتی هوچول ، شهردار بیل دو بلاسیو ، سناتورهای چاک شومر و کرستن گیلیبراند ، نمایندگان گریس منگ و اسکندریه اوکاسیو-کورتز و دیگر افسران پلیس محلی در ظهر سه شنبه در المهرست شرقی حضور یافت. شومر از او تشکر کرد که به سرعت وضعیت اضطراری اعلام کرد ، منابع را به شهر قرض داد و به اینجا آمد “بدون این که کسی مجبور شود او را اذیت کند”.

بایدن همچنین به افراد نیازمند کمک توصیه کرد از https://www.disasterassistance.gov دیدن کنند یا با شماره 800-621-FEMA (3362) تماس بگیرند.

کامرون جونز ، فعال 17 ساله با جنبش طلوع آفتاب از باغ کیو ، در میان چند ده فعال آب و هوا بود که از نویسنده در المهرست شرقی در اطراف بایدن حمایت کرد.

وی گفت: “تغییرات آب و هوایی در اینجا چیزی در آینده نیست.” “ما شاهد سیل عظیم بوده ایم ، آتش سوزی جنگل ها را در غرب مشاهده کرده ایم ، بسیاری موارد دیگر که اتفاق افتاده است ، ما شاهد امواج گرما بوده ایم. این به زودی بهتر نمی شود. ما باید در حال حاضر اقدام کنیم.”

بیشتر بخوانید: اگر در طول Ida آسیب دیده اید چگونه می توانید از کمک دریافت کنید

یکی دیگر از افراد حاضر مروا انصوار 23 ساله بود که در دو بلوک محل صحبت بایدن زندگی می کند. او گفت که زیر زمین زیر آب رفت هفته گذشته ، اگرچه آنقدر بد نبود که برای بسیاری از همسایگانش رخ داد ، خانه هایشان در اثر طوفان ویران شد. وی درباره سفر بایدن گفت: “ما خوشحالیم که او آمد و اتفاقات اینجا را دید و امیدوارم بودجه دریافت کنیم.”

پدر انسوار ، راننده Uber ، در طول طوفان در Grand Central Parkway محبوس شد. ماشین شما خراب است و بیمه هزاران دلار هزینه تعویض موتور را پوشش نمی دهد. وی افزود: “او سعی می کند بفهمد چه کاری باید انجام دهد.”

در همان روز ، بایدن ، به همراه فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، سناتور کوری بوکر و دیگر مقامات منتخب ، از یک مرکز آموزشی مدیریت اضطراری و محله ای در مانویل بازدید کردند. در حالی که برخی از طرفداران ترامپ او را از راه دور سرنگون کردند ، بایدن با خانواده به دیدار وی رفت و با آسیب دیدگان سیل صحبت کرد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *