رئیس جمهور بایدن گروه جعلی کاخ سفید را به سخره گرفت

رئیس جمهور بایدن گروه جعلی کاخ سفید را به سخره گرفت


رئیس جمهور جو بایدن به دلیل اجرای “ریاست جمهوری ترومن شو” در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار می گیرد پس از عکس گرفتن از صحبت از گروه جعلی کاخ سفید که نمایی دیجیتالی از گل رز را از پنجره جعلی پشت سرش نشان می دهد.

توئیتر پس از آن ظاهر شد که بایدن روز چهارشنبه مقابل پنجره نمایشگر دیجیتالی نشسته بود و در حال ملاقات با رهبران تجاری و مدیران در مورد لزوم افزایش سقف بدهی بود.

برخی بایدن را به دلیل استفاده از “مجموعه نمایش واقعی بازی” به عنوان رئیس جمهور مورد تمسخر قرار دادند ، در حالی که برخی دیگر او را متهم کردند که عمداً سعی کرده است آمریکایی ها را فریب دهد که او را در کاخ سفید باور کنند.

چرا جو بایدن احساس می کند باید از یک خانه سفید جعلی در مقابل خیابان واقع در کاخ سفید استفاده کند؟ بنی جانسون ، مفسر محافظه کار جیر جیر کردنبه

ژاک پوزوبیک ، مفسر دیگر کتاب ها: “ریاست جمهوری ترومن” ، افزود: “آنها به جو بایدن یک میز برای بچه های کوچک و یک میز بیضی شکل جعلی در یک خانه سفید جعلی دادند.”

استفان میلر ، مشاور ارشد سابق ترامپ ، ادعا کرد که بایدن فقط از جعلی جعبه کاخ سفید استفاده کرد تا بتواند یک متن را مستقیماً از روی صفحه نمایش بخواند.

رئیس جمهور جو بایدن از جعلی جعلی برای تشکیل جلسه ای با رهبران و مدیران تجاری در مورد لزوم افزایش سقف بدهی استفاده کرد.
مایکل رینولدز/EPA

“دلیل اینکه بایدن از این مجموعه مجازی عجیب برای جلسات تلویزیونی استفاده می کند-نه یک اتاق واقعی مانند اتاق شرقی ، کابینت ، بیضی شکل ، روزولت ، اتاق نشیمن و غیره-این است که به او اجازه می دهد متن را مستقیماً رو در رو بخواند. صفحه نمایش (و بدون شیشه دورگیر که می تواند آن را روی دوربین ببیند) ، “هو جیر جیر کردنبه

کیمبرلی مورین ، روزنامه نگار نیوهمپشایر ، گفت: “آنها اجازه ندادند او در کاخ سفید باشد.” جیر جیر کردنبه

ابیگیل مارون ، دبیر مطبوعاتی سناتور ایالت میسوری ، جاش هاولی ، گفت: “چرا کاخ سفید برای جو بایدن یک بازی واقعی با پنجره های جعلی ساخت ؟؟؟ خیلی عجیب است.” جیر جیر کردنبه

رئیس جمهور جو بایدن به کاخ سفید منصوب شد.
این مجموعه روبروی کاخ سفید واقعی در دادگاه جنوبی ساختمان اداری اجرایی آیزنهاور واقع شده است.
somophila تراشه / گتی ایماژ

مجموعه ای که بایدن در آن عکاسی می کند – کامل با صفحه نمایش و نورپردازی حرفه ای – در سالن دادگاه جنوبی ساختمان اداری اجرایی آیزنهاور ، روبروی کاخ سفید واقع شده است.

از این برنامه برای رویدادهایی که بصورت آنلاین پخش می شوند یا شامل ویدئو کنفرانس می شوند استفاده می شود و فضای کوچکی را برای تماشای اعضای رسانه ها در بر می گیرد.

بایدن چندین بار از این گروه استفاده کرده است ، از جمله برای نشست مجازی COVID-19 با دیگر رهبران جهان در 22 سپتامبر. او همچنین آستین هایش را بالا گرفت تا واکسن تقویت کننده COVID-19 را در گروه دریافت کند.

رئیس جمهور جو بایدن تقویت کننده COVID خود را دریافت می کند.
رئیس جمهور جو بایدن چندین بار از این کیت استفاده کرده است ، از جمله دریافت تزریق تقویت کننده COVID-19.
کوین لامارک/رویترز

محل واقعی رویداد بایدن در روز چهارشنبه در متن اظهارات وی در وب سایت کاخ سفید گنجانده شده است.

آنتونی بلینکن ، وزیر امور خارجه ، جانت یلن ، وزیر خزانه داری و لیندا توماس گرینفیلد ، سفیر در سازمان ملل متحد نیز با استفاده از مجموعه رویدادها عکاسی کردند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *