رابطه اصلاح ساختار بودجه و منابع حباب درآمدی


احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس به رهبر معظم انقلاب برای اصلاح ساختار بودجه و گلایه ایشان از تاخیر در این موضوع یادآور شد. این باید اصلاح شود و منابع درآمد پایدار باید با حباب های بودجه جایگزین شود و هزینه ها باید کاهش یابد تا بتوانیم کسری بودجه را برطرف کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: آمادگی داریم در تصویب لوایح دولت در مجلس همکاری کنیم تا هر چه سریعتر موانع یا خلأهای قانونی در حل مسائل عمومی رفع شود، احتمالاً سکه.

ارکانی گفت: رهبر معظم انقلاب به تاخیر در لایحه برنامه هفتم توسعه اشاره کردند و ما سال گذشته نیز بارها به دولت تذکر دادیم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس چراغ راه دو سال آینده است، گفتند: نباید به دلیل تأخیر در ارائه، مجبور به ارائه این طرح در مجلس شویم. بعد.

یکی از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در بحث اصلاحات در ساختار بودجه باید به سمتی برویم که توزیع اعتبارات در کشور براساس شاخص های عادلانه و دقیق و توسعه سرانه باشد. در سراسر کشور و به طور مساوی بین تمامی ایرانیان توزیع می شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.