راز عضله بدون چربی، قدرت، سلامت و چیزهای دیگر

پس به جملات من گوش کن…

همان چیزی باشید که هستید، نه چیزی که نیستید.

من این را در سن 5 سالگی از یک کارتون به نام “لاک پشت توتر” در سال 1964 یاد گرفتم. می بینید که لاک پشت لاک پشت همیشه می خواست چیزی باشد که نیست پس به سراغ آقای جادوگر (یک مارمولک) می رفت که جادوی آن را داشت. زندگی توتر را به سرنوشت دیگری تغییر دهید، معمولاً او را به گذشته و به مناطق مختلف می فرستد.

وقتی سفر توتر سرانجام به یک فاجعه تبدیل شد، توتر با فریاد “به من کمک کن آقای جادوگر، من دیگر نمی‌خواهم X باشم!” جایی که X هر سرنوشتی بود که توتر وارد آن شده بود. سپس آقای جادوگر توتر را با این جمله نجات داد: «تویزل، توازل، توزل، تووم؛ وقت آن است که این یکی به خانه بیاید». سپس، آقای جادوگر همیشه همین توصیه را به توتر می‌کرد: “آنچه که هستی باش، نه آنچه نیستی.

ببینید، من در یک دسته کامل از عضله سازی، بدنسازی، کاهش چربی، وزنه برداری و خبرنامه سلامت هستم. من هر روز حداقل 25 تا 30 تا از اینها می گیرم. آن ها همه یکسان هستند. آنها این وعده‌ها را به شما می‌دهند.. «ترفند کاهش سریع چربی یا کاهش وزن»، یا «ژنتیک مهم نیست» یا «مکمل فوق‌العاده بهتر از استروئیدها است». بسیاری از این افرادی که این بالن را می فروشند، هرگز خود را آموزش نداده و پیشرفت زیادی نکرده اند. فریبنده‌تر از آن هاکس‌هایی هستند که این برنامه‌ها را می‌فروشند و ظاهر خوبی دارند (حتی ممکن است 40 تا 70 سال سن داشته باشند) و داروهای دارویی مصرف می‌کنند.

به من گوش کن، این پیچیده نیست. من همه این کارها را در گاراژ دو ماشینم انجام می دهم و هزاران، شاید میلیون ها نفر دیگر هم همین کار را انجام می دهند. مردانی بوده اند که عنوان مستر آمریکا و مستر جهان را به دست آورده اند و با یک شریک در یک گاراژ یا زیرزمین یا یک YMCA که دارای دمبل، هالتر و شاید یک قفسه برقی یا فقط یک قفسه اسکات بود، تمرین کرده اند. هیچ چیز جالبی نیست، فقط تمرینات اولیه با پیشرفت و مداومت مداوم.

نکته ای که عرض می کنم این است.

ایمیل‌های زیادی از دختران و پسران دریافت می‌کنم که می‌خواهند شبیه افرادی شوند که در یوتیوب یا فیس‌بوک یا هر شکل دیگری از رسانه‌های اجتماعی یا پخش‌کننده آن را دنبال می‌کنند. آنها از هیکل لاغر، قوی و عضلانی ای که روی این شخص می بینند شگفت زده می شوند و می خواهند همان هیکل را خودشان بسازند. آنها برنامه یا عضویت را می خرند و فقط برای شکست خوردن به آن می روند – چرا؟ زیرا آنها یک برنامه وزنه برداری و رژیم غذایی معیوب را دنبال می کردند. خالق این برنامه هرگز واقعاً از این برنامه استفاده نکرد یا اگر از این برنامه استفاده می کرد، از استروئیدها یا تستوسترون یا یکی از داروهای تفریحی زیادی استفاده می کرد که برای ساخت عضلات بدون چربی و سوزاندن چربی استفاده می شد.

یاد بگیرید که یک رهبر باشید، نه یک پیرو. از غرایز خود پیروی کنید نه از احساسات خود، تا یک رهبر خواهید بود و موفقیت شما خواهید بود!