راز کاهش وزن پیتر جکسون چیست؟ ما رژیم غذایی جزیره جمجمه را ارائه می دهیم

راز کاهش وزن پیتر جکسون چیست؟ تصویری که اکثر ما از فیلمساز ارباب حلقه ها داریم ، چهره ای تنومند و دیدنی است که یادآور یکی از شخصیت های هابیت اوست.

در واقع ، کارشناسان صنعت فیلم و طرفداران جکسون تقریباً یک سال پیش متوجه ظاهر جدیدی از پیتر جکسون شدند. اما فقط با همه تبلیغات پیرامون انتشار آتی او در کینگ کنگ ، عموم مردم با نسخه باریک و بدون نمایش این مرد بیدار شدند و در مورد رژیم پیتر جکسون تعجب کردند.

و درک اینکه چرا اینقدر علاقه وجود دارد ، سخت نیست. کاهش وزن پیتر جکسون چشمگیر بود – او حدود 32 پوند وزن کم کرد.

بنابراین راز رژیم غذایی شما چیست؟

آیا رژیم ساحل جنوبی بود؟ رژیم مرد غارنشین؟ رژیم اتکینز؟

Obesitycures.com تحقیق کرد و متوجه شد که جکسون هیچ یک از رژیم های مد روز محبوب را دنبال نمی کند. راز واقعی پدیده کاهش وزن پیتر جکسون پس از خانه تخیلی در جزیره کینگ کنگ ، “رژیم جمجمه جزیره” نامگذاری شده است.

جکسون ، با توجه به تمام توجهی که تصویر جدیدش به خود جلب کرده است ، گیج شده است ، به جای آنکه رژیم غذایی مسئول کاهش وزن او باشد ، بر تغییر شیوه زندگی اصرار دارد.

جکسون به روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا گفت: “من از اضافه وزن و نامناسب خسته شده ام ، بنابراین رژیم غذایی خود را از همبرگر به ماست و موسلی تغییر دادم و به نظر می رسد که کار می کند.”

به گفته جکسون ، او همچنین هیچ برنامه تمرینی خاصی را دنبال نکرد ، اما چندین بار در مورد ساعت کاری مجازاتی خود 21 ساعت در روز در ست کینگ کنگ صحبت کرد ، که بدون شک بخشی از کاهش وزن را شامل می شد.

جکسون گفت که در طول روز مشغول بریدن و شب ها برای ماه ها تیراندازی بوده و با سه ساعت خواب زنده ماند. “من فکر می کردم او به نوعی یک سوپرمن است ، اما این من را جذب کرد.”

و وضعیت جدید جکسون بدون نمایش چطور؟ خیر ، متأسفانه کاهش وزن باعث بهبود بینایی نمی شود. جکسون تحت عمل جراحی لیزر قرار گرفت و توضیح داد که از بیرون بودن با باران و گرد و غبار روی عینک خسته شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *