راهنمای بهترین دمبل های قابل تنظیم

با نام آنها ، وزنه های قابل تنظیم واحدهایی هستند که به شما اجازه می دهند وزن ها را به راحتی تنظیم کنید. برای تغییر وزن ، کافی است چرخش را از گردنبند بردارید و به سمت وزنه های جدید حرکت کنید.

مزایای وزن قابل تنظیم

این واحدها علاوه بر سهولت تنظیم ، مزایای بسیار دیگری نیز دارند که عبارتند از:

محدوده تمرینات: با استفاده از این واحدها ، می توانید طیف وسیعی از تمرینات را بدون لزوم تغییر دستگاه های ورزشی انجام دهید. با توجه به وزنه هایی که می توانید از پشت پشت سه سر به فر کردن عضلات دو سر باز کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موقعیت بدن خود را تغییر دهید. می توانید وزن خود را افزایش دهید یا آن را نگه دارید.

قیمت: اگر به اطراف خود نگاه کنید ، باید متوجه شوید که خرید تجهیزات ورزشی با کیفیت بالا هزاران دلار برای شما هزینه دارد. و این تیم بر روی حداقل تعداد گروه های عضلانی متمرکز خواهد بود. وزن های قابل تنظیم بسته به وزنی که به آن علاقه دارید بین 200 تا 300 دلار هزینه خواهد داشت. همانطور که در بالا ذکر شد ، واحدها به شما امکان می دهند تقریباً با تغییر موقعیت بدن ، تقریباً هر گروه عضلانی را تمرین دهید.

فضا: فقط تعداد کمی از ما در آپارتمان های بزرگ زندگی می کنیم. با این وزنه ها ، نیازی نیست نگران محل قرار دادن آنها باشید ، زیرا فقط به یک فضای کوچک نیاز دارید. می توانید آنها را در آشپزخانه ، گنجه و هرجای دیگر قرار دهید. تصمیم با خود شماست.

افزایش وزن: از آنجا که می توانید به راحتی وزنه ها را تنظیم کنید ، می توانید با افزایش قدرت به وزنه ها اضافه کنید. این به شما امکان می دهد ماهیچه های خود را حداکثر رشد دهید. همچنین ، از آنجا که واحدها ناپایدار هستند ، برای حمایت از آنها به عضله و تمرکز بیشتری نیاز دارید. نشان داده شده است که این ماده در رشد ماهیچه ها نقش دارد.

عواملی که هنگام خرید بهترین وزنه های قابل تنظیم باید در نظر بگیرید

برای خرید بهترین وزنه های قابل تنظیم ، باید چند عامل را در نظر بگیرید که شامل موارد زیر است:

سهولت در تغییر وزن: از آنجایی که برای ورزش باید وزن خود را تغییر دهید ، باید با واحدی بروید که به شما امکان می دهد به راحتی وزنه ها را تغییر دهید. برای سهولت کار بعد از ورزش ، واحدی که خریداری می کنید باید به شما این امکان را بدهد که وزنه ها را به راحتی برداشته و ذخیره کنید.

کیفیت مجموعه: حتی اگر واحدها مقرون به صرفه باشند ، آخرین چیزی که می خواهید این است که پس از چند ماه تعویض شوند. برای جلوگیری از این امر ، باید وقت خود را صرف بررسی کیفیت صفحات و میله کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، با کیفیت ترین ست هایی را که می توانید خریداری کنید ، خریداری کنید.

پسوها: شرکتهای مختلف انواع مختلف وزن را در واحدهای خود گنجانده اند. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک ست بخرید که وزن مورد نیاز شما را تامین نمی کند. برای استفاده بیشتر از خرید خود ، مطمئن شوید که مجموعه ای که خریداری می کنید دارای سبک ترین و سنگین ترین وزنه هایی باشد که برای کار با آنها نیاز دارید.

نتیجه

این چیزی است که باید در مورد وزن های قابل تنظیم بدانید. هنگام خرید مجموعه ، مطمئن شوید که بالاترین کیفیت را خریداری کرده اید. این امر مستلزم این است که از یک فروشگاه معتبر خرید کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *