راه اندازی مرکز فنی و حرفه ای بین المللی آرس


به گزارش خبرگزاری فارس از جلفا، مجید کیانی عصر امروز در دیدار با سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح مرکز بین المللی فنی و حرفه ای ارس در روزهای آتی اظهار داشت: این مرکز در حال توسعه است. : پردیس ها برای جذب دانشجوی خارجی برنامه ریزی کنند. این رویکرد نباید به گونه ای اتخاذ شود که از هدف تنظیم سند کاسته شود.

وی خاطرنشان کرد: برای مرکز فنی و حرفه ای بین المللی ارس باید برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت انجام شود و اجرای این طرح ها توسط سازمان منطقه آزاد ارس رصد شود. باید عاقبت این اتفاقات مبارک روشن باشد و انحرافی از هدف تعیین شده شاهد نباشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از حمایت از برپایی نمایشگاه های ویژه فروش کالا خبر داد و گفت: یکی از طرح های ما در سازمان ایجاد بستری برای برگزاری نمایشگاه های فصلی برای جذب گردشگر است که بسته های تشویقی قابل اعمال است. احتمال فروش کالا و رونق مراکز و اقامتگاه های گردشگری.

در این دیدار علی مشایخی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از حمایت مدیر عامل منطقه آزاد ارس از افتتاح مرکز بین المللی فنی و حرفه ای ارس در ارتباط با احیای دیپلماسی مهارتی تقدیر کرد. از صنایع استان عمدتاً مراکز تولیدی و صنعتی منطقه آزاد ارس می باشد.

وی با اشاره به اینکه صنایع در شرایط کمبود نیروی کار نیاز به مهارت آموزی و آموزش را درک کرده اند، گفت: مجوز قانونی برای شروع آموزش کارگاهی در ارس طرلا، دانیالی شو و جلفکاران صادر شد. سازمان منطقه آزاد ارس..

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.