رایج ترین دروغ هایی که انگلیسی ها گفته اند


یک مطالعه سراسری جدید لیستی از رایج ترین دروغ هایی را که برای “تحت تاثیر قرار دادن من همیشه نان خود را می پزم” (22 درصد) نشان می دهد: “من می توانم هر چیزی را که دوست دارم بدون چیدن پوند” (16 درصد) و “من هر روز به باشگاه بروید “(15 درصد).

“پسرم نابغه است (13 درصد) ،” آنها فقط غذای ارگانیک می خورند “(11 درصد) و” من شعر می گویم “(11 درصد) نیز در صدر فهرست قرار گرفتند ، به همراه” نمایشنامه های کامل شکسپیر را خواندم “(10 درصد) و “یک بار با یک سلبریتی بیرون رفتم” (10 درصد).

علاوه بر این ، 13 درصد از ما ادعا می کنیم که هیچ کار زیبایی انجام نداده ایم و 12 درصد ادعا می کنند که سالانه 4 تعطیلات خارج از کشور دارند ، در حالی که این امر نمی تواند از حقیقت دورتر باشد.

این مطالعه ، از جایزه Kindle Storyteller Amazon ، نشان داد که در کل ، ما یک ملت قصه گو هستیم ، 80 درصد از ما اعتراف کردیم که داستانهای بلند را برای جذب و هیجان افرادی که با آنها صحبت می کنیم ، اختراع کرده ایم.

روشن کنید و کتاب بخوانید

تقریباً نیمی از بریتانیایی ها (47 درصد) موافق بودند که ساختن حقیقت باعث ایجاد فرارهای ضروری در زندگی آنها در 12 ماه گذشته شد ، زیرا آنها قصه هایی به اندازه تزئینات حقایق مربوط به شغل ، سفرهای مسافرتی و زندگی خانوادگی ما (80) درصد). ) به آنها کمک کرد زندگی هیجان انگیزتری را تصور کنند.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (51 درصد) گفتند که فکر می کنند از تخیل خود برای انجام کارهای خلاقانه استفاده می کنند: 45 درصد آنها کتاب می نویسند ، 45 درصد نقاشی می کشند و یک چهارم (25 درصد) از روزنامه لذت می برند.

دارن هاردی ، نویسنده و مدیر سرمقاله های آمازون انگلستان ، می گوید: “واضح است که ما هر روز از تخیل خود برای بیان داستان برای اطرافیان خود استفاده می کنیم و استفاده از تخیل ما چیزی است که جایزه داستان نویس Kindle می خواهد جشن بگیرد.

“با انتشار مستقیم Kindle ، هرکسی می تواند کار خود را انجام دهد و داستانهای خود را با جهان به اشتراک بگذارد ، نه فقط با دوستان و خانواده دور میز شام.”

تحقیقات همچنین مواردی را بررسی کرده است که باعث می شود ما نخ را بچرخانیم ، زیرا در کباب یا نوشیدنی معمولی مقام اول (35 درصد) را دارد.

اما این نظرسنجی نشان داد که وقتی با یک غریبه مانند راننده تاکسی یا آرایشگاه صحبت می کنیم ، بیشتر داستان می نویسیم (49 درصد به طور منظم این کار را انجام می دهند).

سایر خوک هایی که کشور آنها را مجبور به پیشبرد می کند عبارتند از: درآمد بیش از 100000 پوند در سال (نه درصد) ، داشتن بیش از پنجاه معشوقه (هشت درصد) ، انجام یک ماراتن (هشت درصد) و خوب بودن به اندازه کافی المپیک (هفت درصد).

در همین حال ، تحقیقات نشان داد که 13 درصد از مردان دیگر آنقدر در فوتبال مهارت ندارند که می توانند یک بازیکن حرفه ای باشند

این جایزه ادبی ، که در حال حاضر در پنجمین سال خود است ، بهترین داستان خود-چاپ شده در انگلستان را جشن می گیرد و نویسنده برنده مبلغ 20،000 یورو و یک تبلیغ بازاریابی برای عنوان خود در Amazon.co.uk دریافت می کند و برای جوانان و افراد شناخته شده تجلیل و جشن می گیرد. نویسندگان

جایزه داستان نویس Kindle برای نویسندگانی باز می شود که داستان خود را از طریق انتشار مستقیم Kindle بین 1 منتشر می کنندخیابان 31 مهخیابان اوت 2021.

25 فیبر شایع رایج توسط بریتانیا

 1. من نان خودم را 22 درصد تهیه می کنم
 2. من می توانم آنچه دوست دارم بخورم بدون افزایش وزن 16
 3. من هر روز 15 درصد به باشگاه می روم
 4. بچه های من فوق العاده باهوش هستند 13٪
 5. آنها هیچ کاری روی صورت من انجام ندادند 13
 6. من حداقل چهار مرخصی در سال دارم 12
 7. من 11٪ شعر می گویم
 8. فقط به عنوان غذای ارگانیک 11
 9. من 11 درصد کتاب نوشتم
 10. من در یک فیلم پرفروش 11 درصد اضافی بودم
 11. من آثار کامل شکسپیر را 10٪ می دانم / خوانده ام
 12. من 10 درصد سوشی خودم درست می کنم
 13. من فقط فیلم ها را با زیرنویس 10 درصد می بینم
 14. من با شخصی معروف با 9 بیرون رفتم
 15. من 9 درصد در قرعه کشی برنده شدم
 16. من سالانه بیش از 100،000 یورو 9 درصد درآمد دارم
 17. من 8 درصد ماراتن دویدم
 18. من بیش از پنجاه عاشق در 8 درصد داشتم
 19. من می توانم المپیک را انجام دهم ، اما 7 درصد به خودم آسیب می زنم
 20. قادر به بازی حرفه ای فوتبال 7
 21. من 6 درصد در مالدیو بودم
 22. 6٪ آژانس مدلینگ در خیابان به من نزدیک شد
 23. فقط پرواز درجه یک 5٪
 24. من 5٪ به دانشگاه آکسفورد یا کمبریج رفتم
 25. من 4 درصد استخر در خانه دارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *