رتبه بندی قدرت NFL برای هفته 5

رتبه بندی قدرت NFL برای هفته 5


کم هیجان انگیزترین ترکیب مربی مهاجم داخل خانه در NFL خطرناک ترین این چهار تیم است.

آیا راسل ویلسون و پیت کارول از Seahawks دوباره با هم دعوا می کنند؟ آیا متیو استافورد و شاون مک وی از قوچ مسابقه ای در بهشت ​​هستند؟ مصدومیت جیمی گاروپولو به این معنی است که 49ers با Tre Lance و Kyle Shanahan در اینجا شروع می کنند. همه داستانهای سرگرم کننده است ، اما زمان آن رسیده است که به کیلر موری و کلیف کینگزبری حق خود را بدهیم.

کاردینال ها در بازی NFL به طور متوسط ​​35 امتیاز در هر بازی دارند ، زیرا حمله آنها شامل فوق ستاره ها (کلر موری و داندره هاپکینز) ، جانبازانی است که چیزی در تانک گذاشته اند (ای جی گرین و جیمز کانر) و بازیکنان جوان انفجاری (راندل مور ، چیس ادموندز و کریستین) کرک)

در اینجا رتبه بندی های قدرت پس از شکست کاردینال ها با رامز با رقیب 37 بر 20 در نبرد بدون شکست ، به The Post داده شده است:

پیروزی بیانیه کاردینال آنقدرها که نتیجه نهایی به نظر می رسد نزدیک نبود زیرا رامز با 74 ثانیه باقی مانده تاچ تاون را اضافه کرد. موری بهترین بازیکن فصل اول تمام دوران است زیرا پاسور بهتری از بسیاری از بازیکنان دفاعی دو جانبه است که مانند او می دوند.

2. لس آنجلس رامز ، 3-1 (1).

یک مجازات اختصاصی چندان زیاد نیست زیرا امتیازات قدرت تجمعی هستند و برد Rams دو هفته پیش در برابر Buccaneers هنوز هم سنگین است. بزرگترین پرچم قرمز رنگی که با شکست مقابل کاردینال ها به دست آمد دفاع خطی به سرپرستی آرون دونالد بود که 216 یارد دستکاری شد.

3 ، Tampa Bay Buccaneers ، 3-1 (2)

تام بردی هیچ ضربه ای را به ثمر نرساند ، اما او بازگشت برگشت برنده بازی را در کوارتر چهارم در دفاع بیل بیلیچ تنظیم کرد ، بنابراین او اکنون 32 تیم حرفه ای خود را شکست داده است. با پایان یافتن فشار بازگشت برادی به نیوانگلند ، بوکانیرهای مصدوم باید شروع به چرخیدن کنند.

4 – Green Bay Packers ، 3-1 (4)

آرون راجرز دن مارینو را در رده ششم در لیست پاس گلهای حرفه ای (420) مساوی کرد. پرتاب مچ دست به راندال کاب – در حالی که فولادی ها در موقعیت دویدن/پاس غیرحرفه ای دفاع می کردند – یک تصویر کامل از این بود که راجرز چگونه می تواند بازی را زیبا جلوه دهد. از دست دادن هفته اول قدیسین چیزی بیش از یک زنگ خطر نبود.

کیلر موری و مربی کلیف کینگزبری
گتی ایماژ

5 – اسکناس های بوفالو ، 3-1 (8)

یکی از نشانه های یک تیم بزرگ ، غریزه قاتل در برابر حریف فوق العاده است: بیلز تنها دو هفته پس از بمباران دلفین ها (35-0) تگزاس (40-0) را مورد حمله قرار داد. اولین باخت یک هفته ای مقابل فولاد ها هفته ای گیج کننده تر می شود ، اما بزرگترین بازی بیلز در فصل عادی ، در مقابل سران تیم ، پس از آن به پایان می رسد.

6. کلیولند براونز 3-1 (3)

زمان آن رسیده است که براون را به دلیل معاشقه با فاجعه در یک برنامه سه هفته ای نرم مجازات کنید. پیروزی ها پیروزی هستند ، اما زنده ماندن بدون الهام 14-7 آنها در مقابل وایکینگ ها یادآور این بود که این مدعی Super Bowl در حال حاضر تک بعدی در حمله است. بیکر مایفیلد در 113 پاس دو گل تاچ داون را به ثمر رساند.

7. لس آنجلس شارژر ، 3-1 (9)

آستین اکلر دوباره در “فوتبال دوشنبه شب” یک تهدید مضاعف برای All-Pro به نظر می رسید. حتی بیشتر قابل توجه ، چارجرز فریب خورده هم ناملایمات (بازی خانگی برای تماشاگران خصمانه تحت سلطه طرفداران Raiders) و هم رفاه (پس از آشفتگی رئیس جمهور با دومین برد بزرگ متوالی) را مدیریت کرد.

8. لاس وگاس Raiders ، 3-1 (7)

برگشت 21-0 در چارجرز ایده بدی بود. این یک حاشیه برای بازگشت خطا به جا گذاشت ، بنابراین یک گل از دست رفته 52 یاردی در کوارتر چهارم یک میخ بود. هر یک از شش تیم AFC می توانند ادعا کنند که در حال حاضر بهترین هستند. پیروزی های اولیه مقابل دلفین ها و فولادی ها در حال حاضر چندان هیجان انگیز به نظر نمی رسند.

9 – بالتیمور ریونز 3-1 (11)

تصمیم جان هارباگو برای فراخوانی نمایشنامه نهایی فقط به منظور افزایش طول بازیهای دور 100 دور به 43 بازی مستقیم لنگ بود. اما کلاغهایی که برونکوس شکست ناپذیر را در دنور شکست دادند ، چنین نبودند. دفاع باید همانطور که می گفتند عمل کند – حتی اگر بیشتر مقابل درو لوک بود.

10 – رئیس کانزاس سیتی ، 2-2 (15)

فرماندهان دوباره شبیه The Chiefs به نظر می رسند ، زیرا پاتریک ماهومس سه پاس از پنج پاس تاچ داون را در برابر عقاب ها به سمت تیرک هیل غیرقابل تشخیص انداخت. همه اعضای سپتامبر را به خاطر می آورید که Patriots پس از چند باخت حذف شدند اما هنوز به سوپر جام رسیدند؟ اینجا را نگاه کن.

11. کابوی های دالاس

12 – Seattle Seahawks 2-2 (19)

13. سان فرانسیسکو 49ers ، 2-2 (5)

14 – کارولینا پلنگ 3-1 (12)

15 – سینسیناتی بنگالز ، 3-1 (17)

16 – دنور برونکوس ، 3-1 (16)

17. تنسی تیتان ، 2-2 (10)

18. واشنگتن فلوریدا ، 2-2 (24)

19. نیواورلئان سنت ، 2-2 (13)

20. خرس شیکاگو ، 2-2 (25)

21- مینه سوتا وایکینگها 1-3 (18)

22. New England Patriots 1-3 (23).

23. فیلادلفیا ایگلز 1-3 (20)

24. ایندیاناپولیس کولتس 1-3 (26)

25. پیتسبورگ استیلرز 1-3 (21)

26. دلفین های میامی 1-3 (22).

27 – آتلانتا فالکونز 1-3 (27)

غولها الهام بخش ترین پیروزی خود را از سال 2017 به دست آوردند – بازگشت 11 امتیازی در کوارتر پایانی و پیروزی قدیسان در وقت اضافه. دنیل جونز 402 یارد اخراج کرد ، ساکون بارکلی بعد از عمل جراحی زانو دوباره شبیه خودش شد و کنی گلادای به عنوان گیرنده شماره 1 بازی کرد.

تیمی که کمترین گل را در NFL داشت ، سه هفته بعد در برابر تیتان ها ظاهر شد زیرا زک ویلسون در نیمه دوم و وقت های اضافه روی پاس های عمیق خود لمس بسیار خوبی از خود نشان داد. توانایی بداهه ویلسون نیز ظاهر شد. اما اجازه ندهید روی دفاعی بخوابیم که رایان تانهیل ، مدافع کناری تایتان را هفت بار اخراج کرد. هفت!

30- هوستون تگزانس 1-3 (28)

31. شیرهای دیترویت ، 0-4 (29).

32- جکسونویل جگوارس 0-4 (31).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *