رسانه های اجتماعی ، همان رسانه های اجتماعی Hath Taken را دادند


ویراستاران محترم

پروفسور الیور جزئیات رفتار بد پزشکان NHS را به دلیل تجربه جعلی یا اغراق آمیز خود در برخورد با حمله به خدمات مراقبت های بهداشتی ناشی از همه گیری COVID-19 توضیح می دهد. ادعای وی مبنی بر این که این نوعی “روشنایی گاز” است ، مطمئناً اشتباه نیست.

این امر به ویژه با توجه به حمایت آشکار کارکنان NHS که خود رسانه های اجتماعی 18 ماه پیش از طریق “Thank You NHS” و “Clap for Our Carers” ارائه کرده اند ، مشاهده می شود.

صادقانه بگویم ، من با اظهارنظرهای مقاله BMJ (مرجع 1) موافقت کردم که “کف زدن یک حرکت خالی است” با توجه به دستمزدهای پایین مزمن/شرایط سخت کار کارکنان مراقبت های بهداشتی و عدم موفقیت شدید کمبود و استفاده مجدد از PPE.

به همین ترتیب ، من ناامید کننده می دانم که کارکنان مراقبت های بهداشتی موظف هستند خود را در معرض عفونت قرار دهند و در معرض واکسیناسیون اجباری قرار بگیرند در حالی که گروه های زیادی از مردم (برخی سازمان یافته) قصد دارند عمدا دستورات بهداشت عمومی و علم پشت آنها را تضعیف کنند. مانند قرار دادن دیگران در معرض خطر عفونت.

دموکراتیزه شدن vox populi توسط رسانه های اجتماعی یک نما و یک توهم است زیرا فقر صوتی و فعال می تواند به راحتی رسانه های گزارشگر را به این باور برساند که دیدگاه های آنها بیش از آنچه هست واقعی است.

در همین حال ، حمله به دروازه بان ها و سقف زغال سنگ در NHS علیرغم همه گیری همه گیر ادامه دارد (مرجع شماره 2). قبل از COVID-19 ، NHS (انگلستان) روزانه 1.5 میلیون تعامل با بیمار داشت (مرجع شماره 3) ، در حالی که تخمین زده می شد 1.22 میلیون قرار ملاقات روزانه توسط پزشکان عمومی انجام شود (مرجع 2 ، 4). حسن نیت ظاهری که بر کارکنان NHS ریخته شد ، ریاکاری بود که واقعاً برای مخاطبان محدود در آن زمان حواس پرتی مناسبی بود.

اکنون همه حامیان و طرفداران NHS کجا هستند؟ کارکنان NHS کارهای مهمتری برای مراقبت از دوستان و عزیزان خود انجام می دادند تا این که وقت خود را صرف بحث و دفاع از تصویر آنها کنید. پروفسور الیور راست می گوید: خواندن اتهامات فایده ای ندارد ، اگر مردم واقعاً بخواهند خدمات NHS خود را حفظ کنند ، این بار بر عهده بقیه مردم است که در این نبرد شرکت کنند.

منابع
1. https://www.bmj.com/content/369/bmj.m2183
2. https://www.bmj.com/content/374/bmj.n2224
2. https://www.kingsfund.org.uk/projects/nhs-in-a-nutshell/NHS-activity
3. https: //digital.nhs.uk/data-and-information/publications/statistical/app …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *