رسانه ها جامعه را به آرامش واقعی رساندند


به گزارش خبرگزاری فارس سردار قزوینی رستمالی رفیع اتانی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیر جدید خبرگزاری فارس قزوین که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد، گفت: در پاسخ به این سوال که چگونه می توان خانواده بزرگ انقلاب را گسترش داد و چگونه؟ مردم می توانند با قلب های مطمئن در کنار هم زندگی کنند. رسانه هایی باید مورد بررسی قرار گیرند که با ذهن و عقاید مردم مرتبط باشد.

وی افزود: رسانه ها می توانند ملت، انقلاب و کشور را در افق نشان دهند و در این میان توجه و اقدام خبرگزاری فارس تلاشی است برای جلب افکار عمومی به سمت یک ایده جدید خبرسازی. جامعه.” برای اتصال.”

آقای فرمانده سپاه وقت تمام است وی رسانه های قزوین را همزبانی صادق با مردم و با مردم عنوان کرد و افزود: امروز سخنان تند را نمی توان تحمل کرد و همین امر باعث بروز برخی حوادث ناخوشایند در جامعه امروزی شده است.

آقای فرمانده سپاه وقت تمام است استان قزوین ادامه داد: برخی رسانه ها را دنبال می کنند و رسانه ها باید جامعه را به سمت آرامش واقعی سوق دهند و با ایجاد امید، مسائل واقعی را به درستی نشان دهند. دشمنان زمین

سردار رفیع اتانی وی خبرگزاری فارس را موثق، امین و پرتلاش در شناخت مرام والای ائمه انقلاب معرفی کرد و گفت: تا زمانی که در حلقه مردم باشیم تحت رهنمودهای انقلاب و مقام معظم رهبری هستیم. همه تفاوت ها، سلایق و علایق قابل قبول است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری فارس بلندگوی مردم است، گفت: باید خبرگزاری فارس را مرکز ایمان مردم قرار داد تا مردم به این خبرگزاری اعتماد کنند و پیام آنها به گوش مسئولان برسد.حضور یک مدیر جدید خبرگزاری فارس در چند ماه اخیر و در قزوین نیز به این خبرگزاری دستور داده شد و تا امروز ادامه داشت.
خواهد داشت.

خبرگزاری فارس مجموعه عظیمی از خانواده های بزرگ رسانه ای است.

آقای فرمانده سپاه وقت تمام است استان قزوین، خبرگزاری فارس را در مرکز و قزوین را گروه بزرگی از خانواده رسانه ای نظام و انقلاب می داند و تصریح می کند: ما در پایگاه ها علاقه مندیم رسانه ها اگر سؤال و شبهه دارند یا ناامید شوند، چون کار این است. رسانه ای وفادار، متدین، انقلابی و مردمی است و این و آن رسانه را برای خوشایند دل به میدان نمی آوریم.

سردار رفیع آتانی وی افزود: عظمت رسانه ها عظمت مردم و انقلاب است زیرا آنها زبان مردم و انقلاب هستند و وجودشان ارزشمند است چرا که می دانیم رسانه ها در مرکز میدان ایستاده اند. برای انقلاب و باید رنج و بی تفاوتی عده ای را تحمل کنند، ما آگاه هستیم.

وی افزود: امام حسین (علیه السلام) تنها امامی بود که نصف وظیفه حج را برای رساندن پیامی بزرگتر که رسانه های انقلابی نیز آن را مهم و مهم می دانند و حتی اگر قرار بود به حج بپردازند، گذاشت. . برای رساندن پیام مهم تری به حضرت سیدالشهداء (علیه السلام) چیزی واجب در زمین بگذارید.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.