رمان های پاییزی و کتاب های غیر داستانی که باید خوانده شوند


داستان

جلد دنیای زیبا ، کجا هستی

سالی رونی (فرار ، استراوس و ژیروکس ، حرکت سه شنبه)
آلیس از فلیکس خواست تا با او به رم سفر کند. در همین حال ، بهترین دوستش ایلین بر جدایی غلبه می کند و با سیمون ، مردی که از کودکی او را می شناسد ، معاشقه می کند. چهار بزرگسال جوان از هم جدا می شوند ، آرایش می کنند ، وارد رابطه می شوند و از آن خارج می شوند و نگران چیزهایی هستند که در این رمان مورد انتظار نویسنده پرفروش “مردم عادی” مورد انتظار است.

پوشش خطوط گسل

امیلی ایتامی (خانه سفارشی ، خروج سه شنبه)
میزوکی یک خانه دار ژاپنی با دو فرزند ، یک شوهر موفق و یک آپارتمان زیبا در توکیو است. بنابراین چرا همیشه به این فکر می کنید که چگونه از بالکن بلند خود بپرید؟ یک شب او با یک رستوران دار به نام کیوشی ملاقات می کند و زندگی دوگانه جدیدی را آغاز می کند ، در این اولین تیز و خیره کننده.

جلد جادوگر

Colm Toibin (Scribner ، خروج سه شنبه)
تحقیقی زیبا و تحقیق مجدد در مورد زندگی نویسنده توماس مان هنگامی که او در اوایل قرن بیستم در آلمان متولد شد و با خانواده ثروتمند مونیخی ازدواج کرد ، که همجنس گرایی خود را با تبدیل شدن به موفق ترین نویسنده زمان خود پنهان می کند. در حالی که هیتلر قدرت را به دست می آورد ، مان از آلمان به سوئیس ، فرانسه و سرانجام آمریکا فرار می کند.

جلد دختران ناز

کاترین دانگ (ویلیام مورو ، خروج سه شنبه)
در شهر زادگاهش ، لیبریتی لیک ، مین ، معروف به “آیوی لیگ مری” ، مری دختری خوب بود که به خاطر نمرات خوب و بورسیه تحصیلی خود به کرنل شهرت داشت. اما سه سال بعد ، او به شهر بازگشت ، در سوپرمارکت کار می کرد و از گفتن دلیل عدم اخراج از مدرسه به کسی خودداری می کرد. وقتی بهترین دوست دوران کودکی مری ناپدید می شود ، مری وسواس این قضیه را پیدا می کند و متقاعد می شود که این موضوع مربوط به ناپدید شدن یک زن جوان دیگر است.

جلد مارتیتا ، من به یاد شما هستم

ساندرا سیسنروس (پرنعمت ، سه شنبه)
از نویسنده “خانه در خیابان انبه” این کتاب دو زبانه درباره کورینا می آید که مکزیک را پشت سر می گذارد تا زندگی نویسنده ای را در پاریس دنبال کند. در آنجا او بی پول است و در آپارتمان ها می خوابد ، اما با دو زن شگفت انگیز ، مارتیتا و پائولا دوست می شود. سالها مداخله می کنند و زنان از تماس جدا می شوند ، در سه قاره از هم جدا می شوند ، تا اینکه نامه ای همه خاطرات را زنده می کند.

جلد دختر نازنینم

آماندا جایتیسا (برکلی ، عزیمت در 14 سپتامبر)
پالوما در کودکی از یتیم خانه سریلانکا به فرزندی پذیرفته شد و در منطقه سانفرانسیسکو بزرگ شد ، جایی که در بهترین مدارس تحصیل کرد و همه مزایا را داشت. اما به تازگی والدینش او را قطع کرده اند و او اتاق خواب دوم آپارتمان خود را به هندی تازه وارد به نام آرون واگذار کرده است. هنگامی که او یک شب به خانه برمی گردد و می بیند که او در حوض خون فرو رفته است ، پالوما با پلیس تماس می گیرد ، اما وقتی آنها می رسند ، جسد دیگر آنجا نیست و هیچ نشانه ای مبنی بر وجود آرون وجود ندارد.

جلد هارلم شافل

کلسون وایتهد (Doubleday ، 14 سپتامبر)
ری کارنی فروشنده مبلمان هارلم است و تمام تلاش خود را برای حمایت از همسر و فرزندانش انجام می دهد. تجارت کند است و پسر عمویش فردی ، یک دزد کوچک ، گاهی اوقات جواهر گاه به گاه را بدون پرسیدن سوال ترک می کند. اما وقتی فردی با گروهی که قصد سرقت هتل ترزا را دارند همکاری می کند و خدمات ری را به عنوان حصار ارائه می دهد ، سرقت آنطور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود.

درب سیب هرگز نمی افتد

لیان موریارتی (هنری هولت ، منتشر شده در 14 سپتامبر)
جوی دلانی ناپدید شده است و شوهرش ، استن ، به احتمال زیاد مظنون به نظر می رسد. دو فرزند بزرگتر او فکر می کنند او احتمالاً گناهکار است ، دو نفر او را بی گناه می دانند و به نظر می رسد که همه آنها در این درام خانوادگی شگفت انگیز با یکدیگر مقابله می کنند.

جلد تماس چارلی بارنز

جاشوا فریس (Little، Brown، منتشر شده در 28 سپتامبر)
زندگی برای چارلی بارنز خوب پیش نمی رود. طلاق و سرپوش گذاشتن از رکود بزرگ و ترس اخیر علیه سرطان ، هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود. اما ناگهان چارلی با کمک پسرش اقدام دوم را به او واگذار می کند و روایت او رو به بهبود می رود.

پوشش جاده لینکلن

Love Towles (وایکینگ ، انتشار 5 اکتبر)
از نویسنده “یک شوالیه در مسکو” و “قوانین شهروندی” چیزی کاملاً متفاوت نمایان می شود: یک سفر حماسی در دهه 1950. امت واتسون زمان خود را در مزرعه کار جوانان گذراند و آماده است تا از نو شروع کند. برادر بیلی ، شهر خود نبراسکا را ترک می کند و سعی می کند به سرزمین موعود کالیفرنیا برود. اما معلوم می شود که دو نفر از همکاران مزرعه امت خود را در ماشین نگهبان نگه داشته اند و پیشنهادی برای او دارند: این فقط شامل رفتن در جهت مخالف ، تا نیویورک می شود.

جلد ما مثل آنها نیستیم

کریستین پراید و جو پیازا (کتاب های اتریا ، منتشر شده در 5 اکتبر)
جن و رایلی از دوران کودکی بهترین دوستان بوده اند. اما زمانی که شوهر پلیس جن در تیراندازی یک نوجوان سیاه پوست شرکت می کند و رایلی ، روزنامه نگار برجسته سیاهپوست ، باید رابطه آنها را آزمایش کند.

پوشش هیچکس دلش برایش تنگ نخواهد شد

کت روزنفیلد (ویلیام مورو ، منتشر شده در 12 اکتبر)
لیزی اولت مرده است و شوهر بد او ، دواین ، هیچ جا پیدا نمی شود. این پرونده در شهر روستایی کاپر فالز ، مین سروصدایی ایجاد کرده است و در نگاه اول ، مقصر مشخص است. اما تحقیقات کارآگاه یان برد او را از دهکده سخت و سخت به خانه های مجلل شهری می برد. معلوم می شود که آدرین ریچاردز ، تأثیرگذار ثروتمند شبکه های اجتماعی ، خانه مین را به لیزی اجاره کرد و این دو با هم دوستی عجیبی داشتند.

پوشش مجموعه

آلیسون گایلین (ویلیام مورو ، منتشر شده در 2 نوامبر)
پنج سال از مرگ دخترش می گذرد ، اما کامیل گاردنر جلو نمی رود. مادر غمگین توسط مرد جوانی تعقیب می شود که معتقد است قاتل دخترش است. او با مجموعه ، گروهی از مادران دیگر با داستانهای مشابه درگیر می شود – و هنگامی که قانون آنها را شکست می دهد ، میل به انتقام دارد. آنها به طور مخفیانه در شبکه تاریک ارتباط برقرار می کنند ، اما این فقط صحبت کردن نیست.

جلد دوستان کشورمان

Gary Shteyngart (خانه تصادفی ، منتشر شده در 2 نوامبر)
مارس 2020 است و هشت دوست در یکی از خانه های ایالت نیویورک خود جمع شده اند تا منتظر بیماری همه گیر باشند: آشپزی ، نوشیدن مقدار زیادی شراب ، کار روی فیلمنامه ها و تجدید نظر در روابط قدیمی. این رمان که با عنوان “چخوف در هادسون” توصیف می شود ، توسط نویسنده پرفروش “داستان عشق غمگین واقعی فوق العاده غمگین” و “دفترچه راهنمای دبیوتان روسی” بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

جلد هرگز

کن فوللت (وایکینگ ، در 9 نوامبر منتشر شد)
کن فولت یک داستان نویس اصلی است که عکس های ضخیم را ارائه می دهد (این صفحه 816 صفحه دارد). اگرچه بیشتر برای رمان های قرون وسطایی خود در کینگزبریج شناخته می شود ، “هرگز” در حال حاضر روایت می شود ، زیرا تشدید بحران جهانی تهدیدی برای شروع جنگ جهانی است.

غیر داستانی

پوشش شبکه ضد اجتماعی

بن مزریچ (انتشارات بزرگ مرکزی ، انتشار سه شنبه)
بازی کوتاه توقف کوتاه دیوید در مقابل جالوت در زمستان 2021 بدون شک یکی از سرگرم کننده ترین داستانهای سال بود و مزریچ در این نگاه به شخصیت های وحشیانه و درام شرکتی که به آن دامن زد ، به همه اینها جان تازه ای می بخشد.

جلد بیس بال 100

جو پوسنسکی (مطبوعات مشتاق خوانندگان ، انتشار 28 سپتامبر)
سفری از طریق بیس بال از طریق 100 بازیکن برتر بازی ، که توسط یک ورزشکار برنده جایزه بیان شده است. این به یک کلاسیک ورزشی فوری تبدیل می شود.

کاور زنانه با کاپوت

لورنس لیمر (پسران GP Putnam’s ، منتشر شده در 12 اکتبر)
آنها قوها بودند: گروهی از زنان ثروتمند نیویورکی که نان تست شهر بودند و نویسنده ترومن کاپوت مفتخر بود که آنها را دوست می خواند. اما هنگامی که او روایت های کمی مبدل از سوء استفاده های خود را در یک سریال تخیلی برای Esquire منتشر کرد ، واکنش سریع بود و قوها او را برای همیشه از زندگی خود قطع کردند.

جلد نازی ها نام من را می دانستند

ماگدا هلینگر (کتاب های اتریا ، منتشر شده در 9 نوامبر)
در مارس 1942 ، معلم مهد کودک ماگدا هلینگر به همراه هزار دختر دیگر به آشویتس فرستاده شد. نازی ها او را مسئول یک مسکن اقامتی ، مسئول حفظ نظم ، کردند. او شروع به راه رفتن در یک خط باریک کرد ، با دیگر زنان ارتباط برقرار کرد و جان افراد را نجات داد و از سوء ظن SS جلوگیری کرد.

پوشش این روزهای گرانبها

آن پچت (هارپر ، منتشر شده در 23 نوامبر)
مجموعه مقالاتی در مورد زندگی ، هنر و دوستی یکی از مشهورترین نویسندگان عصر ما.

خاطره / زیست شناسی

جلد یک کشور زیبا

کیان جولی وانگ (دوشنبه ، سه شنبه)
سال 1994 است و کیان ، هفت ساله ، دارد
وارد نیویورک شد در بومی چین ، والدین دختر معلم بودند. در اینجا ، خانواده بدون سند او در پیراهن های چینی کار می کند. کیان در حالی که برای یافتن زندگی جدید در کشوری عجیب تلاش می کند ، جادویی را در کتاب ها پیدا می کند و هر روز لذت می برد: پیتزای نیویورکی ، گنجینه هایی که در سطل زباله باقی مانده است و مرکز راکفلر در کریسمس.

پوشش mellencamp

پل ریس (کتاب های اتریا ، منتشر شده در 14 سپتامبر)
بیوگرافی قطعی جان ملنکمپ اسطوره راک آمریکایی و نگاهی به آنچه در دهه های اخیر او و موسیقی او را شکل داده است. شامل مصاحبه های اختصاصی با دوستان ، خانواده و همکاران است.

جلد بوردین: بیوگرافی شفاهی قطعی

لوری وولور (Ecco ، منتشر شده در 28 سپتامبر)
لوری وولور ، دستیار قدیمی بوداین ، با صدها نفر از نزدیکترین دوستان و همکاران بوردین برای این زندگی نامه شفاهی این مرد گمشده ، که در سال 2018 ما را ترک کرد ، مصاحبه کرد. این کتاب واقعاً یک اثر عاشقانه است.

جلد دیوید گرول: قصه گو

دیو گرول (کتابهای خیابان دی ، منتشر شده در 5 اکتبر)
راک افسانه ای نیروانا و فو فایگترس داستانهای خود را در این خاطرات طولانی مدت بازگو می کند. تجربه نوشتن آن را با “گوش دادن به آهنگی که ضبط کرده ام و نمی توانم منتظر بمانم تا با جهان به اشتراک بگذارم ، یا خواندن یک دفتر خاطرات ابتدایی از یک دفترچه رنگ آمیزی ، حتی شنیدن صدای من بین پوسترهای BICO روی دیوار پسرم ، مقایسه کنید. “

پوشش خواهد داد

ویل اسمیت و مارک منسون (Penguin Press ، منتشر شده در 9 نوامبر)
ویل اسمیت از غرب فیلادلفیا گرفته تا حرفه های باورنکردنی در تلویزیون ، موسیقی و فیلم ، همه کارها را انجام داده است. اسمیت در این خاطرات صادقانه که با کمک نویسنده پرفروش “هنر ظریف عدم دادن FK” نوشته شده است ، آموزش احساسی خود و آنچه دیگران می توانند از آن بیاموزند را توضیح می دهد.

بدنم را بپوشان

امیلی راتایکوفسکی (کتاب های متروپولیتن ، منتشر شده در 9 نوامبر)
از زمان معروف شدن در بیست سالگی ، امیلی راتایکوفسکی بازیگر / مدل ، فمینیست و فعال بی گناهی بوده است و عجله دارد تا در مورد جنسیت ، کالایی شدن زیبایی زن جامعه ما و موارد دیگر صحبت کند. بیشتر افکار خود را در این کتاب مقاله های متفکرانه و تحریک آمیز به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *