رمز ، چارجرز مسابقات فوتبال را به لس آنجلس می آورد

رمز ، چارجرز مسابقات فوتبال را به لس آنجلس می آورد


به یاد دارید زمانی که لس آنجلس تیم NFL نداشت؟

این شش سال پیش بود. در حال حاضر لس آنجلس دارای دو مدعی قانونی Super Bowl است.

در مقابل ، به نظر می رسد شهر نیویورک تیم NFL ندارد.

تیم فوتبال لس آنجلس – The Rams and Chargers – با رکورد 5-1 وارد این هفته می شود. آنچه فوتبال را در شهر نیویورک نشان می دهد – غول ها و جت ها – در هفته 0-6 با یک بازی برد – برد در افق وارد می شود.

قوچها در سال 2016 از سنت لوئیس به لس آنجلس بازگشتند. شارژرها در سال 2017 از سن دیگو به شمال رفتند.

تیم رامز که هفته گذشته به برد 10 برد مدافع بوکانیرز برای سوپر بول پایان داد ، در بازی روز یکشنبه در خانه 3-0 مقابل کاردینال (3-0) وارد زمین شد.

چارجرز 2-1 پس از شکست یکشنبه گذشته سوپر باول نایب قهرمانان در کانزاس سیتی ، و بازی خانگی خود دوشنبه شب برابر رایدرز (3-0) وارد شد.

لس آنجلس در حال حاضر مملو از فوتبال خوب است در حالی که شهر نیویورک همچنان بی هدف ادامه دارد.

از زمان بازگشت رامز به لس آنجلس ، آنها با سه بازی پلی آف ، از جمله شکست در سوپر باول ، 50-33 هستند. از زمانی که چارجرز به لس آنجلس نقل مکان کرد ، آنها بین 35 تا 32 سال سن دارند و اولین بازی خود را در پلی آف انجام می دهند.

متیو استفورد و دانیل جونز
گتی ایماژ ، چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

از سال 2016 ، غول ها با یک بازی پلی آف 29-54 و پنج سال قبل یک باخت بزرگ بودند. هواپیماهای 23-60 بدون بو در فصل بعد.

رم برای سومین بار در پنج فصل با سرمربیگری شان مک وی 3 بر صفر بازی می کند و با تولد مدافع سابق متیو استفورد ، که پس از گذراندن 12 فصل در دیترویت ، در خارج از فصل توسط شیرها به دست آمد ، هدایت می شود.

آنها در لس آنجلس تبدیل به یک فوتبال نمایشی شده اند ، با طرفداران پر ستاره ای که شامل لبرون جیمز ، بازیگر Jason Sudeikis و خواننده رپ دکتر Dre در ورزشگاه SoFi است تا پیروزی هفته گذشته بر تام بردی و باکس را تماشا کنند. استفورد چهار پاس TD در پیروزی 34-24 پرتاب کرد و برادی را شکست داد.

“[Stafford is] آرون دونالد ، خط دفاعی رامز و دفاع میانی گفت. “من می دانم که او به کار خود و حتی در سطح بالاتر ادامه خواهد داد.”

اگر این اتفاق بیفتد ، رام ها به اندازه هر تیمی شانس خوبی برای راهیابی به Super Bowl LVI دارند که در ورزشگاه SoFi برگزار می شود. این امر باعث می شود رامز دومین تیم تاریخ NFL باشد که در خانه خود یک سوپر جام بازی می کند ، یک سال پس از قهرمانی باکس در فصل گذشته در تامپا.

“فقط سه مسابقه است ، [we’ve] ما هنوز یک فصل طولانی در پیش داریم ، اما این به وضوح هدف نهایی است و این همان چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم. ” “این تنها چیزی است که من دنبالش هستم.”

شارژرها
جاستین هربرت
گتی ایماژ

همینطور ، شارژرها ، که SoFi مشترک هستند و در هربرت بالا هستند ، در فصل دوم خود هستند و هر هفته بهتر می شوند.

“ما می خواهیم توپ را در دست جاستین هربرت بگذاریم و او را تصمیم گیرنده قرار دهیم. ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که یک هافبک اوباش را داشته باشیم.” در ثانیه های پایانی

پیروزی چارجرز بعد از شکست خانگی هفته گذشته در برابر کابوی ها معنادار بود.

دروین جیمز می گوید: “باید در بازیهای این چنینی در این لیگ پیروز شوید تا بتوانید خود را از هم جدا کنید.”

فوتبال هیجان انگیزی در لس آنجلس وجود دارد ، با امکانات بی پایان. در شهر نیویورک امیدی نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *