روابط عمومی‌ها باید نشاط و امیدواری به جامعه تزریق کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در آیین تجلیل از روابط عمومی‌های این شهرستان افزود: استفاده از عقل و دانش مردم امری بسیار مفید است که باعث تسریع روند انجام کارها می‌شود و هرقدر که توجهات مردمی پررنگ تر شود منفعت بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه دو سویه بودن روابط عمومی با مدیران امری پسندیده و شرافتمندانه است، تصریح کرد: روابط عمومی‌ها نباید ارتباط مردمی را ترک کنند به گونه‌ای که اگر مردم انتقادی دارند باید آن را بدون کم و کاست به مدیران انتقال دهند.

حجت‌الاسلام حاجبی بیان داشت: حمایت مردم از دولت حمایتی جدی و ملموس است گرچه در این راه متحمل سختی‌هایی می‌شوند ولی امیدوارند که این سختی‌ها به ثمر نشیند اینجاست که روابط عمومی‌ها و رسانه‌های ما باید امید را در دل‌ها زنده نگاه دارند.

امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود از حادثه تلخ و مرگبار روزهای اخیر در جزیره سخن گفت و اظهار کرد: قاچاق نتیجه فقر و بیکاری نیست که اگر این چنین بود ناخدای کشتی‌های ماهی‌گیری و صیادی جزیره را بیگانگان  تشکیل نمی‌دادند.

فرماندار قشم نیز در بخش دیگری از این آیین با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و تسلیت شهادت شهید والامقام صیاد خدایی و همچنین حادثه تلخ آبادان گفت: شبکه روابط عمومی یکپارچه شهرستان بین دستگاه‌ها و سازمان‌ها شکل گیرد چرا که روابط عمومی‌ها یک خانواده هستند و هر چقدر همبستگی و اتحاد آن‌ها بیشتر باشد موجب انسجام و اطلاع رسانی بیشتر خواهد شد.

محمد محمدحسینی تختی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها چشم، گوش، زبان و نبض و پیشانی هر مجموعه‌ای هستند، افزود: این‌ها حلقه ورود به ذهن و دل مردم است و هر خوراکی را نباید به این مجموعه وارد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه روابط عمومی‌ها با جهاد تبیین برابری می‌کند و انتظار می‌رود مدیران جایگاه ویژه ای برای روابط عمومی‌ها قائل شوند.

انتاهای پیام/۸۸۰۷۴
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید