روبان برش 63 پروژه در جاورود/ فرماندار: هیچ پروژه نیمه تمام افتتاح نشد


سعدی نقشبندی فرماندار جوانرود امروز در جمع اصحاب رسانه با تبریک برنامه های اجرایی این هفته دولت در این شهرستان گفت: 70 پروژه به مبلغ 760 میلیارد ریال در حوزه عمرانی روستایی و شهری اجرا شده است. افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

وی افزود: از این تعداد هفت پروژه مربوط به شروع عملیات اجرایی با مبلغ 169 میلیارد ریال و 63 پروژه نیز مربوط به بهره برداری و افتتاح پروژه ها به مبلغ 591 میلیارد ریال است.

فرماندار جوانرود گفت: 100 درصد از این 63 پروژه به اتمام رسیده است و هیچ پروژه ای در لیست پروژه های افتتاحی کار نمی کند.

وی گفت: احداث پست فرعی و بهسازی و بهسازی شبکه برق شهری و روستایی، 6 مورد پروژه هادی روستایی، بهسازی معابر و هدایت آبهای سطحی در شهرستان های جوونرود و شروینا، آسفالت راه روستایی به طول 15 کیلومتر. برای باز کردن مصنوعی یونجه با سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی، گازرسانی به 4 روستا و 4 واحد تولیدی شهرستان، افتتاح 6 مورد مسکن برای مددجویان بهزیستی، مرکز امداد و نجات هلال احمر از مهمترین پروژه های افتتاحی است.

دیدار با اصحاب رسانه جهت اطلاع رسانی خدمات دولت، عطرافشانی و گل و لای بر مزار شهدا، دیدار با ایثارگران و خانواده شهدا، برپایی میز خدمت برای مدیران و دستگاه های خدمات رسان، اعطای تجلیل از کارکنان نمونه دولت. سایر رویدادهای اداری شامل تسطیح اداری شهری، مسابقات دو و میدانی و دوچرخه سواری است.

انتهای پیام/ص
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.