روزهای گرم آبادان بدون برق می گذرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، حجت الاسلام محمود کارگر در خطبه های نماز جمعه این هفته آبادان اظهار داشت: با وجود تخفیف برق و پرداخت کنتور، مردم برق ندارند. وجود چنین کمبودهایی در این روزهای گرم منطقه نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

امام جمعه آبادان در ادامه گفت: اداره برق باید بر اساس قانون و مصالحه موجود هرچه سریعتر امکانات لازم را در اختیار حوادث برق آبادان قرار دهد تا شاهد نارضایتی مردم نباشیم. امروز مردم ما نباید نگران این مسائل زیرساختی باشند.

وی گفت: جاده آبدان به دورک نیاز به ترمیم دارد، هرچند این کار از چند ماه قبل انجام شده است، اما همچنان لازم است اداره راه در اسرع وقت نسبت به ترمیم این جاده اقدامات لازم را انجام دهد تا بتوانیم مردم منطقه از دست دادن را ببینید

خطیب نماز جمعه این هفته شهرستان آبادان گفت: سنت همنشینی که یکی از آنها آسان کردن ازدواج است، باید دغدغه خانواده ها و والدین و مادران باشد و بدین ترتیب فرهنگ ازدواج آسان ایجاد می شود و جوانان از شر آن محافظت می کنند. آسیب اجتماعی.

حجت الاسلام کارگر افزود: دختر و پسر جوان برای شروع زندگی مانند مهمانی های هزار نفری و امکانات مجلل توقعات غیر واقعی خود را پایین بیاورند.

امام جمعه آبادان تصریح کرد: اگرچه تعریف جنایات جنگی و قوانین جنگ مربوط به حقوق بین الملل توسط دیوان کیفری بین المللی و کنوانسیون ژنو نوشته شده است، اما عدم عضویت آمریکا در دیوان کیفری بین المللی مشروط است. تایید عضویت در این دادگاه به دلیل عدم رسیدگی به جنایات جنگی سربازان آن، جنایات جنگی آمریکا در هیچ دادگاه بین المللی پیگرد قانونی ندارد.

حجت الاسلام کارگر تاکید کرد: نقض حقوق شهروندی با تروریسم اعلام اسلام و مسلمین، سلب حقوق و آزادی های شهروندی به نام تروریسم، ظلم و جنایت پلیسی به ویژه علیه سیاهپوستان، علیه کشورهای هدف، استفاده از ابزار حقوق بشر و رفتارهای مداخله جویانه مستقیم به نام حقوق بشر تنها بخشی از ویژگی های آمریکا به عنوان رهبر استکبار است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.