رویای رافائل نادال محقق شد/ یک تهیه کننده بازی را برای ستاره تنیس جهان پیش می برد.


به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اينكه مربي رافائل نادال نامه اي به سانتياگو سگورا تهيه كننده سينما و تلويزيون نوشت و گفت روياي قهرمان 22 گرند اسلم حضور در يكي از آثار اين تهيه كننده است، رافائل نادال با ساخت فيلم موافقت كرد. می تواند ببیند. فیلم کمدی اسپانیایی.. سگورا پیشنهاد کرد که نادال، که یک پدر آینده است، می تواند در مجموعه فیلم محبوبش فقط یک پدر وجود دارد بازی کند.

این فیلمساز و بازیگر 56 ساله بیشتر با فیلم تورنت شناخته می شود. او فاش کرد که نادال می خواهد به این برنامه بپیوندد. کارلوس مویا، مربی نادال، پیامی به سگورا ارسال کرد و گفت که مرد شماره یک سابق جهان برای یک نقش ناامید است. این تهیه کننده از نادال برای بازی در فیلم آینده “ایچ ای باپ های” دعوت کرده است. قهرمان 2 بار ویمبلدون ممکن است به عنوان یک تنیسور در این فیلم بازی کند.

سگورا گفت: چرا که نه؟ سرمربی فعلی نادال برای من نامه نوشت و گفت که آرزوی این تنیسور بازی در تورنت است. او در آن زمان تنیسور شماره یک جهان بود و من از او می‌ترسیدم. من نمی دانستم که نادال قرار است پدر شود. کاش نادال پدری کمتر از تنیس دردناک بود و آن را با خوشحالی تحمل می کرد!

رافائل نادال چند روز پیش به دلیل مصدومیت از مسابقات تنیس ویمبلدون کنار رفت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.