رژه هالووین دهکده 2021 پس از اهدای بزرگ آماده است

رژه هالووین دهکده 2021 پس از اهدای بزرگ آماده است


پس از برخی عدم قطعیت ها ، امسال رژه هالووین روستای محبوب به طور حتم به لطف یکی از طرفداران اختصاصی رژه که به اندازه کافی به برگزارکنندگان کمک کرد تا این رویداد را اهدا کند ، باز خواهد گشت.

هدف نمایش 150،000 دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهدا کننده چیزی بیش از 10،000 دلار از دست دادند. به نظر می رسد جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت را ایجاد کرده اند.

فلدمن ، که در امور مالی کار می کند ، گفت: “وقتی در خبرها شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، شوکه شدم. بلافاصله احساس کردم برای نجات رژه و ایجاد تغییر در شهر ما فراخوانده شده است.” در بیانیه ای گفت “صادقانه بگویم ، من به عنوان یک نیویورکی ، این نمایش را خیلی دوست دارم و فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. می دانم که واقعاً این ضربه ای نیست که اکثر مردم بدنبال آن هستند ، اما من پیشنهاد می کنم بهترین شهر ما باشد. دارو.”

رژه ، که در امتداد خیابان ششم ، از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان شانزدهم در چلسی اجرا می شود ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان از سیاست COVID پیروی می کنند – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق شوید – هم تماشاگران و هم شرکت کنندگان! ما از شرکت کنندگان در رژه می خواهیم که قبل از کلاس ماسک خود را در کلاس درس بزنند. رژه شروع می شود. “هنگامی که شرکت کنندگان وارد Parade Road در شمال خیابان Spring می شوند ، ماسک تشویق می شود ، اما لازم نیست.”

بیشتر بخوانید: رژه هالووین در دهکده نیویورک بارن در شمال این ایالت آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا نقاشی های عروسک های غول پیکر را در رژه ای که رژه را آغاز می کند ارسال کنند (آخرین مهلت 13 اکتبر است). مارشال بزرگ رندی رنگین کمان است که به افتخار اندرو کوئومو نمی خواند چون خود را “کموسکسوال” می داند.

هالووین یکشنبه امسال برگزار می شود ، بنابراین ترسناک های یکشنبه بیشتر از همیشه واقع بینانه خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *