رژیم سیب و قهوه: آیا واقعا می توانید در عرض یک هفته 15 کیلو وزن کم کنید؟

بدون شک ، شما در حال حاضر فکر می کنید من دیوانه هستم که این رژیم را پیشنهاد کردم. اما آیا می دانستید که بهترین راهپیمایی های دنیا به این رژیم سوگند یاد می کنند؟ به عنوان مثال ، شایعه شده است که ژیزل می تواند از این رژیم برای شگفت انگیز ماندن استفاده کند. هنوز قانع نشده اید؟ با این رژیم می توانید در یک هفته بیش از 15 کیلوگرم وزن کم کنید. بیایید نحوه این کار را در این مقاله بیابیم.

قوانین

اساساً شما فقط می توانید قهوه سیاه بنوشید و سیب بخورید. هر نوع سیب ، مانند هر نوع قهوه ای تا زمانی که سیاه باشد ، یعنی بدون شیر یا شکر. ایده این است که می توانید هر چقدر که می خواهید بنوشید یا بخورید.

البته می توانید آب بنوشید زیرا حاوی کالری صفر است. شما برای جلوگیری از عطش گرسنگی به حجم آب در شکم خود تکیه خواهید کرد. توصیه می کنم برای همراهی با قهوه و سالم نگه داشتن معده ، آب فراوان نیز بنوشید. در غیر این صورت ، این مقدار قهوه فقط می تواند مشکلات گوارشی را برای شما ایجاد کند.

آیا کار می کند؟

سیب به دلیل حفظ گرسنگی شناخته شده است در حالی که قهوه متابولیسم شما را افزایش می دهد. با این روش می توانید مقدار زیادی وزن کم کنید. اما مشکل این است که این رژیم غذایی شدید فاقد مواد مغذی است. شما می توانید مکمل مصرف کنید ، اما همان تغذیه با غذا نیست.

اگر تصمیم به انجام این رژیم دارید ، من شخصاً بیش از 48 ساعت توصیه نمی کنم. بعید است او به هر حال اراده ای برای تحمل بیشتر از این داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *