رژیم غذایی شکم – دستورالعمل های مخفی برای بهترین نتایج

برای داشتن شکمی صاف به یک رژیم غذایی شکمی خوب نیاز دارید. برخی از کارها وجود دارد که باید انجام دهید تا رژیم فعلی خود را به رژیم غذایی تبدیل کنید تا ناحیه شکم شما را هدف قرار دهد. با این دستورالعمل ها می توانید رژیم غذایی شکم را ایجاد و شکل دهید که به شما در رسیدن به هدف خود برای داشتن شکمی صاف کمک می کند.

رژیم غذایی به تنهایی نمی تواند شما را شش تکه کند، اما عامل بزرگی برای داشتن شکم خوب است. اهمیت رژیم غذایی را در رژیم روزانه خود نادیده نگیرید.

5 تا 6 وعده غذایی

یکی از دستورالعمل های اصلی برای یک رژیم غذایی خوب، کنار گذاشتن ایده خوردن سه وعده غذایی در روز است. این مفهوم قدیمی است و در واقع برای اهداف شکمی صاف شما بد است.

در عوض باید پنج تا شش وعده غذایی کوچک در طول روز بخورید. خوردن وعده های غذایی کوچکتر به شما این امکان را می دهد که از خوردن میان وعده خودداری کنید و به بدن اجازه دهید سطح قند را ثابت نگه دارد. این متابولیسم شما را بالا نگه می دارد و باعث می شود آن کالری ها را بسوزانید.

اجتناب از برخی غذاها

اگر می خواهید شکمی خوب داشته باشید، چیزهایی وجود دارد که نباید آنها را بخورید. معده شما ممکن است در اثر خوردن برخی غذاها نفخ کند که آن را گرد می کند، نه صاف. سوزاندن برخی غذاها برای بدن دشوار است، بنابراین به چربی تبدیل می شوند. شما می خواهید رژیم غذایی خود را با غذاهای نفاخ، کربوهیدرات، قند و چربی کم نگه دارید.

حداکثر در این مورد

بخشی از رژیم غذایی که اغلب نادیده گرفته می شود پروتئین است. بسیاری از مردم از پروتئین اجتناب می کنند زیرا آن را ناسالم می دانند. حقیقت این است که بدن شما برای عضله سازی به پروتئین نیاز دارد. شما می خواهید عضله بسازید زیرا حتی زمانی که ورزش نمی کنید برای شما کالری دریافت می کند. به علاوه لاغرتر از چربی به نظر می رسد.

پروتئین بدون چربی بخورید که چربی کمی دارد. شما می توانید پروتئین را از منابع مختلفی دریافت کنید. فقط مطمئن شوید که موارد مناسب را انتخاب می کنید. محتوای چربی را بررسی کنید و از چربی های کم استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر روز مقدار مناسبی از پروتئین دریافت می کنید تا بدن شما بتواند به اندازه کافی برای ساختن شکم جدیدتان دریافت کند.

با این دستورالعمل های رژیم غذایی شکم شما باید بتوانید یک رژیم غذایی خوب ایجاد کنید که پیروی از آن برای شما آسان باشد. اطمینان حاصل کنید که روزانه به اندازه کافی غذا می خورید و همچنین مقدار زیادی آب می نوشید تا بدن خود را هیدراته نگه دارید. با این ترکیب شما در راه رسیدن به شکمی عالی خواهید بود.