رژیم غذایی UltraFit Amino – یک بررسی

رژیم غذایی UltraFit Amino توسط Dr. جو دیویس، پزشک داخلی. پس از سالها تحقیق، دکتر. دیویس دریافت که با قرار دادن بیماران در رژیم غذایی آمینه خود، توانست کلسترول، تری گلیسیرید، فشار خون آنها را کاهش دهد و بیماران دیابتی نوع 2 را از داروهای خوراکی حذف کند. او یک کتاب ملی منتشر کرد که در آن توضیح می دهد چگونه با پیروی از یک برنامه تغذیه و ورزش ساده اما ساختار یافته، یک سبک زندگی سالم به دست آوریم و حفظ کنیم. کتاب او به رسیدن به اهداف و حفظ آنها برای زندگی کمک خواهد کرد.

این برنامه به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش دهد. به طور متوسط ​​مردان 15 تا 20 پوند و زنان بین 8 تا 10 پوند در یک ماه وزن کم می کنند. مزایای دیگر کاهش کلسترول و تری گلیسیرید، تثبیت قند خون و افزایش سطح انرژی است.

دکتر دیویس دریافت که اکثر مردم در رژیم غذایی خود پروتئین و چربی بیش از حد مصرف می کنند که علت اصلی اکثر مشکلات سلامتی امروزی است. یک فرد بالغ تنها به 40 گرم پروتئین با کیفیت در روز نیاز دارد و هر پروتئین اضافی به عنوان چربی ذخیره می شود.

دکتر دیویس یک قرص پروتئینی تولید کرد که حاوی تمام 22 اسید آمینه 10 عنصر ضروری موجود در پروتئین است. دکتر دیویس از سفیده تخم مرغ استفاده می کند، پروتئین با کیفیتی که برای انسان شناخته شده است، زیرا حاوی بیشترین غلظت اسیدهای آمینه ضروری است، اما با چربی صفر. در رژیم غذایی آمینه، تنها پروتئین مصرفی قرص اسید آمینه پیش هضم شده است، زیرا تمام پروتئین های دیگر دارای چربی هستند. با خارج کردن چربی از منبع پروتئین، چربی ها از خون و بدن شما خارج می شوند. شما فقط می خواهید چربی را از دست بدهید نه عضله.

شما 6 قرص پروتئین را 6 بار در روز همراه با کربوهیدرات های پیچیده مانند میوه های تازه، غلات پرفیبر، نان گندم کامل، برنج و سیب زمینی مصرف خواهید کرد. کربوهیدرات های پیچیده به گلوکز تبدیل می شوند، سوختی طبیعی که بدن از آن برای سوزاندن انرژی استفاده می کند. میتوکندری واحدهای سوخت سوزی هستند که سیستم عضلانی را پر می کنند و به تولید انرژی کمک می کنند. اگر کربوهیدرات پیچیده ای را برای تامین سوخت بدن مصرف نکنیم، میتوکندری شروع به استفاده از عضله برای واحدهای سوخت سوز خود می کند و در نتیجه خود را از بین می برد. با دادن مقدار مناسب پروتئین و سوخت (کربوهیدرات های پیچیده) هر 3 ساعت به بدن، این از دست دادن عضلات را متوقف می کند. این برنامه تغذیه ای، همراه با ورزش، میتوکندری شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد راحت تر وزن کم کنید، انرژی بیشتری داشته باشید و تناسب اندام داشته باشید.

شما هرگز گرسنه نخواهید بود، زیرا پروتئین از پیش هضم شده مستقیماً وارد جریان خون می شود و فرآیند هضم را دور می زند و بلافاصله در دسترس بدن قرار می گیرد. مرکز سیری مغز چیزی است که گرسنگی شما را کنترل می کند. پروتئین از پیش هضم شده بلافاصله سطح قند خون و سطح اسید آمینه شما را بالا می برد، که مرکز گرسنگی شما را در عرض 10-15 دقیقه خاموش می کند.

بنابراین در بررسی، با رژیم غذایی UltraFit آمینو، شما فقط چربی‌ها را از دست می‌دهید، نه ماهیچه‌ها، سطح انرژی خود را افزایش می‌دهید، تا زمانی که هر 3 ساعت یکبار غذا می‌خورید، هرگز احساس گرسنگی نمی‌کنید و مهم‌تر از همه، بهبود همه مشکلات سلامتی، از جمله پیاده‌روی دارو!