رژیم قلیایی چه تاثیری بر بیماری ام اس دارد؟

علائم بیماری مولتیپل اسکلروزیس شامل تغییر در احساس ، کاهش بینایی و ضعف است. رژیم غذایی شما از جمله آب بر سلامتی شما تأثیر می گذارد. این مقاله به بررسی تأثیر رژیم قلیایی بر علائم بیماری ام اس می پردازد.

چگونه می توان اسیدی بودن آن را تشخیص داد؟ شما می توانید ادرار یا بزاق خود را آزمایش کنید یا خود آزمایشی اسیدیته انجام دهید. رژیم غذایی شما ممکن است باعث شود که بدن شما بسیار اسیدی شود. رژیم غذایی نامتعادل مدرن ما باعث افزایش اسیدیته می شود. عوامل بیماری زا مانند باکتری ها و ویروس های مضر در محیط داخلی اسیدی رشد می کنند که می تواند علائم و سطح بیماری را افزایش دهد. تغییر رژیم غذایی قلیایی می تواند سطح انرژی شما را افزایش داده و سلامت کلی شما را بهبود بخشد. این می تواند به شما اجازه دهد علائم خود را بهتر کنترل کنید. در اینجا 3 روش برای بهبود درمان علائم مولتیپل اسکلروزیس وجود دارد.

ابتدا نوشیدن آب قلیایی یونیزه را شروع کنید. این یک راه ساده اما قدرتمند برای تغذیه مجدد بدن در تعادل است. این امر با استفاده از فیلترهای با کیفیت آب به دست می آید. این کار بدن شما را بدون سموم به آنچه که نیاز دارد تأمین می کند. انواع مختلفی از فیلترها از فیلترهای نیمکت ساده تا فیلترهای درجه یک زیر سینک وجود دارد. آنچه باید به دنبال آن باشید فیلترهای مطابق با استانداردهای کشورهای شما ، سهولت نصب ، عمر فیلتر و فیلترهای دوتایی سنگین هستند.

دوم ، به رژیم غذایی قلیایی بروید. تغذیه یک عامل مهم در سلامتی است. در کتاب Miracle pH دکتر روبرت او. یانگ ، رژیم متعادل pH 80/20 قلیایی / اسیدی با مقدار زیادی سبزیجات خام و سبز توصیه می شود. منابع ارزشمند دیگری در مورد چگونگی قلیایی شدن بدن وجود دارد. یکی از بهترین آنها نمودار غذایی 80/20 قلیایی / اسیدی است. این یک راهنمای عالی برای صرفه جویی در آشپزخانه است. لازم نیست وقت و هزینه خود را صرف خواندن صدها کتاب یا جستجوی اطلاعات در وب کنید. می توانید بلافاصله با قلیایی شدن بدن خود را شفا دهید.

سوم ، از ورود سموم به بدن خود از طریق محصولات مراقبت خانگی و شخصی خودداری کنید. به سراغ محصولات مراقبت شخصی و خانگی بروید که فقط محصولات طبیعی دارند. به عنوان مثال ، برای تمیز کردن کف خانه از استفاده از سفید کننده به سرکه سفید تغییر دهید. برای محصولات مراقبت شخصی ، از دئودورانت های حاوی آلومینیوم به یک دئودورانت بدون درخت چای بدون آلومینیوم تغییر دهید.

علائم بیماری ام اس حداقل ناخوشایند و در بدترین حالت غیرقابل تحمل است. PH غذا و آب که می نوشید بر سلامت شما تأثیر می گذارد. اجرای رژیم غذایی قلیایی که شامل آب قلیایی است می تواند سلامت کلی شما را بهبود بخشد و علائم بیماری ام اس را کنترل کند.

معافیت از تعهد

اطلاعات موجود در این مقاله به منظور تشخیص یا درمان هرگونه وضعیت سلامتی نیست ، بلکه به تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت طبیعی کمک می کند. این اطلاعات جایگزین درمان یا توصیه هایی که ممکن است توسط پزشک تجویز شده باشد نمی شود. اگر بیماری دارید ، توصیه می شود از یک متخصص آموزش دیده کمک بگیرید. محصولات ذکر شده در این مقاله توسط اداره کالاهای درمانی ارزیابی نشده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *