رژیم هاسکی سیبری: هاسکی چه می خورد؟

در اینجا در این مقاله می آموزید که با توجه به سبک زندگی هاسکی سیبری خود چه چیزی را باید تغذیه کنید. یک هاسکی سیبری به خوبی ممکن است هر چیزی را که پیدا کند بخورد، بنابراین مهم است که هیچ غذایی را در اطراف خانه نگذارید. رژیم غذایی بسته به نوع سبک زندگی متفاوت خواهد بود. سه سبک زندگی عمدتاً متفاوت وجود دارد که ممکن است فرد داشته باشد. یکی از آنها هاسکی خواهد بود که برای نژاد پرورش داده می شود. سگ های نژاد رژیم غذایی متفاوتی نسبت به سگ هایی خواهند داشت که به عنوان یک حیوان خانگی در خانه زندگی می کنند. ثانیاً رژیم غذایی خانواده حیوانات خانگی است که به طور معمول شامل غذای خشک خوب با مقدار زیادی پروتئین و غیره می شود، اما ما در یک دقیقه به آن با جزئیات بیشتری نگاه خواهیم کرد. ثالثاً رژیم غذایی دیگر رژیم‌هایی است که در طبیعت زندگی می‌کنند، جایی که خودشان غذا را می‌گیرند که عمدتاً شامل ماهی آزاد است.

مواردی که نباید در رژیم غذایی گنجانده شود

در اینجا چند غذا و مواد معدنی وجود دارد که نباید در رژیم هاسکی سیبری گنجانده شود: شما نمی خواهید به آن شکلات یا غذاهای پرچرب بدهید زیرا باعث چاق شدن سگ و کوتاه شدن عمر سگ می شود. شما همچنین نمی خواهید ماکارونی را در رژیم غذایی آن بگنجانید، زیرا حاوی کربوهیدرات بالایی است.

چه چیزی را در رژیم غذایی در خانه بگنجانیم

یک هاسکی سیبری که به عنوان یک حیوان خانگی در خانه زندگی می کند، به اندازه یک هاسکی سورتمه کار کالری نمی سوزاند، بنابراین یک رژیم هاسکی سیبری خانواده به کالری کمتری در حدود 800 کالری در روز نیاز دارد. همچنین باید ویتامین ها و مواد معدنی خوب را در رژیم غذایی آن بگنجانید. شما باید روی غذاهای سرشار از پروتئین مانند ماهی مرغ و غیره تمرکز کنید. حتی ممکن است بخواهید آن را روی غذای خشکی که حاوی مقدار زیادی از این مواد معدنی است امتحان کنید یا می‌توانید از گوشت‌هایی مانند مرغ، ماهی و گوشت چرخ کرده برای هاسکی خود غذا درست کنید.

چه چیزی در رژیم غذایی مسابقه ای گنجانده شود

یک رژیم غذایی نژاد سیبری هاسکی شامل ویتامین ها و مواد معدنی استانداردی است که یک هاسکی سیبری خانواده به آن نیاز دارد. با این حال یک هاسکی نژاد در اواسط زمستان در یک مسابقه حدود 10000 کالری می سوزاند، بنابراین رژیم غذایی آن کالری بسیار بیشتری را شامل می شود. یک رژیم غذایی عمدتاً شامل مقدار زیادی پروتئین است که از ماهی مرغ و گوشت چرخ کرده تهیه می شود. یک مسابقه ای فقط خیلی بیشتر از یک خانواده نیاز دارد. مخلوط های غذایی مخصوصی برای هاسکی سورتمه ساخته شده است که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. اینها سرشار از پروتئین و مواد مغذی ضروری هستند.